Arama sonuçları: *

1. Rotangar

Logitech klavyeme içecek döküldü

Ben evde yokken kardeşim fuse tea mango ananas döküyor klavyenin numpad kısmından enter ın olduğu kısma kadar.Açıp temizledim falan 1 aydır falan böyle kullanıyorum.Ledlerden tutun tuşa kadar hepsi çalışıyor ama mekaniği yapışkanlıktan olsa gerek bozuldu diyebilirim hem basınca slow motion gibi...
  2. Rotangar

Bu klavye hangi switch

https://vm.tiktok.com/ZSd8WHRE2/?k=1 Bu videodaki klavyelerin sesi çok hoş hangi switch?
  3. Rotangar

F tuşları çalışmıyor

Arada bir çalışıyorlar ancak genelde bozuklar.Yapışkan tuş uyarısına evet dedikten sonra oldu ne olduysa.F11 çalışıyor ama F1 F2 F3 F4 F5 vesayre çalışmıyor alt+f4 işlemiyor.
  4. Rotangar

Logitech g513 carbon ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Kendim bizzzat kullandığım için sizlere yardımcı olmak isterim.
  5. Rotangar

Klavye tuşu nasıl sökülür.

Eski klavyeden direk elle söküp çıkarırımda bende blue switch mekanik klavye var biraz pahalı o yuzden soriyim dedim bozulsun istemem.Bu tuşları nasıl sökücez klavye kutusu içinde yedek tuşlar var bide sökme aparatı biri anlatabilirmi videolu anlatılanabiliyorsa daha iyi olur.
  6. Rotangar

rampage kb-r95 vs logitech g213

hangisi arkadaslar acellem var cabuk yanıt verirseniz sevinirim
  7. Rotangar

Logitech g213 prodigy alınır mı? Nasıldır?

Başlıktaki klavyeyi almayı dusunuyorum.Lütfen o fiyata deymez şu daha iyi vesayre yazmayın asıl sorum şu.Bu klavye alınır mı? fiyata gore değil özellikleri iyi mi? diye.Sıkıntı çıkarırmı? şimdiden teşekkürler
  8. Rotangar

300-400 tl arası gaming klavye

Önerileriniz edir işim çok acil de.
Top Bottom