Arama sonuçları: *

1. TeknoPiyon

iPhone 14 mu pro mu?

Arkadaşlar 14 mu 14 pro mu daha iyi sizce aradaki fiyat farkına değer mi ÖTV indirimi ile ? Devletim tr de üretilen ve montajlanan diye yaptığı için bizim hayaller siyah poşette olsun usta
  2. TeknoPiyon

İnfinix note 30 fiyatı duyuruldu

Arkadaş fiyatı 9499 olarak duyurulacak 1 saat sonra incelemeye epey üzerinden bakabilirsiniz . Gerekli makaleyi akşam yayınlayacağım
  3. TeknoPiyon

Yardım Xiaomi Redmi note 11 alınır mı?

Arkadaşlar xiaomi nin kendi sitesinde 5000 tl ye 64gb a 4gb ramli modelini buldum 4999 tl 5000 tl ile alınabilcek bir telefon mu ne düşünüyorsunuz bu bütçeye kasma donma yapmıcak bir telefon arıyorum kamera pek önemli değil benim için net çeksin kafi detaylar gereksiz
  4. TeknoPiyon

Yardım 5000 Tl telefon önerisi

Arkadaşlar üniversite öğrencisi bir gencim fotoğraf cekmeyi falan pek seven biri değilim telefondan beklediğim ozellik sadece kasmamasi ve donmamasi yazilim sorunlariyla uğraşmak istemiyorum hani sadece sosyal medya kullanan biriyim telefonda telefon önerileriniz nelerdir
  5. TeknoPiyon

2500 tl telefon önerisi

arkkadaşlar 2500 tl telefon önerisi alabilir miyim oyun ve fotoğraf çekiyorum genelde
  6. TeknoPiyon

MAX 2K telefon tavsiyesi

Arkadaşlar rami ve hafızası yüksek olan kamerasına pek önem vermiyceğim telefon önerilerinize açığım max 2k olursa sevinirim 2k yı aşamam
Top Bottom