Arama sonuçları: *

1. tamer oyunda

Yayıncılar Mikrofon Ayarlarını Nasıl Yapıyorlar?

Merhabalar. Yayıncıların çoğunda konuşmadığı zaman mikrofondan ses almıyor konuşunca ses alıyor. Bunu nasıl yapıyorlar?
  2. tamer oyunda

Yardım Cloud II Hakkında Sorularım

Merhabalar. Dün Cloud 2 sipariş verdik. Birkaç tane sorum var. USB ses kartını kasanın önüne mi, arkasına mı takmalıyım? Hangisinde daha iyi performans alırım? Herhangi bir driver'ı var mı? 7.1 kullanmalı mıyım? 7.1'den çok stereo daha iyi diye okudum. Bu uçak aparatı neye yarıyor? Edit: Windows...
  3. tamer oyunda

Kulaklık USB Girişi Nereye Takılmalı?

Merhabalar. İlk defa usb ses kartı olan bir kulaklık aldım. USB'yi kasanın önüne mi arkasına mı takmalıyım? 3.5mm jack kullanırken önde takılı kullanıyordum.
  4. tamer oyunda

550 TL kulaklık önerisi

Merhabalar. 550 TL'ye kulaklık önerebilir misiniz? FPS oyunları için.
  5. tamer oyunda

Cloud Silver Alınır Mı?

Merhabalar. Arctis 3'üm iade edilecekmiş 550 TL'ye. Cloud silver 600'e düşmüş. Alınır mı?
  6. tamer oyunda

Corsair HS50 Pro 495 TL

Hepsiburada’da gayet iyi fiyat. Almak isteyenler için iyi olmuş. https://www.hepsiburada.com/corsair-ca-9011215-eu-hs50-pro-stereo-kulaklik-siyah-p-HBV00000SWMWF?magaza=TuRuNCu+Bilgisayar
  7. tamer oyunda

Cloud Core’u nereden bulabilirim?

Merhabalar. HyperX Cloud Core’u nereden bulabilirim? Eski bir kulaklık galiba bulamadım ben.
  8. tamer oyunda

Garanti Kullanıcı Hatası dedi?

Merhabalar. Dün Arctis 3’ü mağazaya götürüp garantiye verdim. Yetkili servise ulaşmış bugün akşam mesaj gelmiş anneme. Kullanıcı hatası bir şey yapamayız demişler. Oysaki biz bir şey yapmadık. Kendi kendine mikrofonunda sorun çıktı. Nasıl kullanıcı hatası diyorlar? Bizim yapma imkanımız yok...
  9. tamer oyunda

Hangi kulaklık daha iyi?

Arctis 3'ü garantiye göndereceğim. 2 tane kulaklık var evde. Gelene kadar onlarla idare edeceğim. Hangisiyle daha iyi ses kasılır? Rampage sn rx6 Xiaomi piston basic
  10. tamer oyunda

Drop Plus vs Cloud Earbuds

Merhabalar. CS:GO ve PUBG için hangisi daha iyi olur? Earbuds ile ses iyi kasılır mı?
  11. tamer oyunda

Rampage Fury X 619 TL!

Gitgide artıyor fiyatı. https://urun.n11.com/mikrofonlu-kulaklik/rampage-fury-x-71-kablosuz-gaming-oyuncu-kulakligi-P441577246
  12. tamer oyunda

Garanti iade kararı verir mi?

Merhabalar. 4 aylık Arctis 3’üm var. Mikrofonu sorunlu galiba. Arkadan sanki süpürge çalışıyormuş gibi ses geliyor. Arkadaşımda söyledi. Garantiye yollasam iade kararı isteyebilir miyim? İade isteğimi kabul ederler mi?
  13. tamer oyunda

500 TL 2.el kulaklık önerisi

Merhabalar. 2.elden kulaklık alacağım. Bozüyük-Eskişehir taraflarından bakıyorum. Get ile de alabilirim. Arctis 3’ü satıp alacağım. Bütçem 500 zorlarsam 550. Önerebileceğiniz kulaklıkları atabilir misiniz?
  14. tamer oyunda

500 TL kulaklık önerisi

Merhabalar. 2.el sorun değil. Cs:Go için iyi ses kasmalık kulaklık önerebilir misiniz? 1603105315 Bozüyük-Bilecik-Eskişehir tarafları
  15. tamer oyunda

Başka 2. el kulaklık satan yer var mı?

Merhabalar. Sahibinden ve Letgo dışında 2.el kulaklık satan yer var mı?
  16. tamer oyunda

Kulaklığımı hızlı satabilmek için tavsiyeler

Merhabalar. 3 aylık Arctis 3 2019 edition’um var. Bunu satıyorum ama bayadır satılmıyor. Hızlı satılması için neler yapabilirim? (Kutu,fatura,garantisi tam, bir sorunu yok)
  17. tamer oyunda

2.el Cloud 2 vs Fury X

Merhabalar. Bu iki kulaklık arasında kaldım. @Furkan Aslan Cloud 2’den Fury X’e geçip memnun kalmayanların olduğunu söylemişti. O yüzden Rampage’e güvenemiyorum. Diğer seçenek de Corsair Void Elite Surround ama onun da tipini beğenmedim. Sizce hangisi?
  18. tamer oyunda

Bu kulaklıklardan hangisi?

2.el HyperX Cloud 2 - Corsair Void Elite Surround - Rampage Fury X
  19. tamer oyunda

Kulaklık Önerebilir misiniz?

Merhabalar. Elimdeki Arctis 3’ü satarsam yeni kulaklık almayı düşünüyorum. Aklımda Fury X var. Wireless olduğu için. Diğer seçenek de 2.el Cloud 2. Wireless olursa daha iyi olur ama olmasa da olur. Bütçe 500-600 arası. Fiyatlar çok arttığı için size sormak istedim.
  20. tamer oyunda

Xiaomi Redmi Airdots vs Haylou gt1

Bu kulaklıklardan hangisi daha iyidir?
Top Bottom