Arama sonuçları: *

1. Walter1White

Çözüldü✓ Rastgele takılmalar, mavi ekranlar

Merhabalar arkadaşlar son zamanlarda bilgisayarda rastgele takılmalar oluyor mavi ekran yiyebiliyorum. özellikle en çok Video izlerken / Oyun oynarken, Discordda arkadaşlarla takılırken yaşıyorum bu durumu. sürekli rastgele takılmalar oluyor düzeliyor ancak düzelmezse mavi ekran alıyorum...
  2. Walter1White

VALORANT açınca internet kesiliyor ???

valoranta girince internet kesiliyor yada VAL 51 ya da VAL 43 hatası geliyor ama onun dışında hiçbir sorun yok.. Yaptıklarım: riot clienti tekrar kurmak ethernet driveri yeniden kurmak, speed & duplex ayarı pcyi defalarca yeniden başlatmak sfc ve DISM cmd komutları internet sağlayıcımı arayıp...
  3. Walter1White

Çözüldü✓ UEFI desteği var ama yine de siysh ekran oluyor

Merhaba. Ben Windows 11 de valorant için secure boot açmaya çalışıyorum Anakartım gigabyte A520m-h. ekran kartım AMD r9 380. UEFI desteği yok normalde bu ekran kartında ama ben technopatdan ekran kartı biosuna UEFI eklemeyi yapıp da denedim hala sorun devam ediyor gpuma UEFI desteği kurmuş...
  4. Walter1White

Mavi Ekran Win10 enterprise ltsc (Tiny10)

Merhabalar hocam laptop 2012 den kalma ikinci nesil i5 işlemcisi var Tiny10 kurdum ikinci kez ATTEMPTED_WRITE_TO_READONLY_MEMORY hatası alıyorum ytden video izliyodum alakasız bir şekilde bu hatayı aldım minidump ekledim bakacak birisi var mı Minidump link...
  5. Walter1White

Pcye qflash sonrası güç gelmiyor?

Merhaba Pcme qflash ile güncelleme yaptım ve işlemciyi geri takmadan önce işlemciyi yerleştirince de pcye güç gelip gitti anlık olarak. Sonrasında da hiç açamıyorum clr CMOS pinlerine tornavida değdirince yine aynı şekil güç geliyor gidiyor power tuşunda bazen aynısı oluyor onun dışında hiç...
  6. Walter1White

Gigabyte anakart birden fazla sorun

Merhabalar arkadaşlar. Windows 11 Kullanıyorum secure boot açmak istedim valorant için. CSM'yi kapatmak zorunda kaldım bunu yaptıktan sonra hiçbir şekilde görüntü alamıyordum, clr CMOS yaptığım ve de bios pilini çıkardığım halde soft brick düzelmedi. Son çare olarak işlemci ram ekran kartı gibi...
Top Bottom