Neler Yeni

VALORANT açınca internet kesiliyor ???

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ali Arda Ateş
valoranta girince internet kesiliyor yada VAL 51 ya da VAL 43 hatası geliyor ama onun dışında hiçbir sorun yok..

Yaptıklarım:

riot clienti tekrar kurmak
ethernet driveri yeniden kurmak, speed & duplex ayarı
pcyi defalarca yeniden başlatmak
sfc ve DISM cmd komutları
internet sağlayıcımı arayıp çözüm istemek (kanal değişti ama düzelmedi, TEKRAR aradım ip değişti yine düzelmedi)
bios güncellemek
vpn denemek

Temiz windows formatı
Format sonrası tekrar valorant kurmak

valorant şansıma açılsa bile poligona falan girmeye kalkınca girerken yükleme ekranında kalıyor yine internet kesiliyor ve valorantı kapatana kadar geri gelmiyor.

bu bir tür shadowban falan mı? yaşayan oldu mu anlam veremedim temiz windows kurdum yok valorant temiz kurdum yok ne illet sorundur bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ali Arda Ateş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Emmree bump için özür dilerim kimse yazmadı sabahtan beri sen bakarsın belki diye etiketliyorum
yaşıtız ama sen her şeyi benden daha iyi anlıyorsun 3 yaşımdan beri pc kullanmama rağmen ;)

Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,168
İsim
Emre Zengin
valoranta girince internet kesiliyor yada VAL 51 ya da VAL 43 hatası geliyor ama onun dışında hiçbir sorun yok..

Yaptıklarım:

riot clienti tekrar kurmak
ethernet driveri yeniden kurmak, speed & duplex ayarı
pcyi defalarca yeniden başlatmak
sfc ve DISM cmd komutları
internet sağlayıcımı arayıp çözüm istemek (kanal değişti ama düzelmedi, TEKRAR aradım ip değişti yine düzelmedi)
bios güncellemek
vpn denemek

Temiz windows formatı
Format sonrası tekrar valorant kurmak

valorant şansıma açılsa bile poligona falan girmeye kalkınca girerken yükleme ekranında kalıyor yine internet kesiliyor ve valorantı kapatana kadar geri gelmiyor.

bu bir tür shadowban falan mı? yaşayan oldu mu anlam veremedim temiz windows kurdum yok valorant temiz kurdum yok ne illet sorundur bu
Daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadım sanırım. Kablo değiştirmeyi denedin mi?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Daha önce bendede oluyordu D-SMART kullanıyordum Türknet geçmiştim düzelmişti :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ali Arda Ateş
Daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadım sanırım. Kablo değiştirmeyi denedin mi?
başka kablo yokki hocam koridorda duvarın dibine sabit kablom ve kabloyla neden alakalı olsun ki valorantı açmadıkça internet sorunu yok ama açarsam oyun açılmadığı gibi internetimi bozuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

başka kablo yokki hocam koridorda duvarın dibine sabit kablom ve kabloyla neden alakalı olsun ki valorantı açmadıkça internet sorunu yok ama açarsam oyun açılmadığı gibi internetimi bozuyor.
usb wifi adaptörüm var taktım girdim sorun yok neden kabloda sorun var hwid banım vardı spoof yaptım o yüzden olmasın ?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,168
İsim
Emre Zengin
Mesaj otomatik birleştirildi:

usb wifi adaptörüm var taktım girdim sorun yok neden kabloda sorun var hwid banım vardı spoof yaptım o yüzden olmasın ?
Başka oyunlarda bu problem oluyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ali Arda Ateş
Başka oyunlarda bu problem oluyor mu?
selamlar @Emmree öncelikle tüm 2005 lilere geçmiş olsun çıktık sınavdan
şöyle, windows 11 olan ssdleri taktım valorant sorunsuz açılıyor ama o SSD'lerde de ban sorunu var disk banı yüzünden hile bile açmasam ban yiyor giriş yapılan hesaplar.

windows 10 1809 sürümünde yaşıyorum bu internet sorununu, spoof güzel yapılıyor diye bu sürümü kullanıyorum
riota ticket attığımda da ipv6 kapattırdılar dns değiştirttiler ve valorant clienti tekrar kurdurdular ama bir işe yaramadı
1809 kadar spoof tutan bir sürüm var mı bulabilir miyim sence cidden lazım.

Talha Celik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Talha Çelik
kankam hile açtığın için ip'ne erişim engeli atmışlar herhalde

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim