Arama sonuçları: *

1. L

İnternet Kurulumu Nasıl Yapılıyor?

Merhaba, ben TT altyapısında 75 megabit alıyorum. Paket kaybı yaşadığım için geçiş yaptım bir şeyler değişir belki diye ama değişiklik olmadı Valorant da paket kaybı alıyorum hiç paket kaybı almayan baba Yiğit var mı bu arada bunu merak ediyorum oyun kaynaklı da olabilir mi benim kuzenim...
  2. L

Türk Telekom Cayma Bedelini Nasıl Ödeyeceğim?

Başarılı bir şekilde türknete geçtim. Ama mobil uygulamalarına giremiyorum müşteri hizmetlerindeki kadın iptal ettirseniz bile girebilirsiniz demişti her biri farklı bir şey söylüyor türknetede başvuru yaparken eve gelip kurmaları gerekiyor diyordu bir kadın başkasıda geçiş aboneliği oldugu için...
  3. L

Başkasının kullanıcı adı şifresini girerek onun hızına ulaşabilir miyim?

Kullanıcı adınızı sözleşmenizde verildiği şekilde (örnek : ahmetdemir123@internet_sağlayıcı_adı) yazmanız gerekmektedir. Kullanıcı adınızı bilmiyorsanız, internet hizmetini aldığınız servis sağlayıcı müşteri hizmetlerini arayarak öğrenmeniz gerekmektedir. Türknet bana kullanıcı adı pw vereceğini...
  4. L

Türknet Pazar Günleri Belgeleri Kontrol Eder Mi?

Merhabalar, türknet belgelerimi kontrol ediyor ama bugün içinde kontrol ederler mi pazar günleri?
  5. L

Türknet Aramak Ücretli mi?

Hep geç kalıyorum adamlar arıyor beni uyuduğumdan ulaşamıyorum. Bende arayamıyorum dakika olmadığı için bunları aramak da ücret kesiyor mu?
  6. L

İnternet Geçiş İşlemleri

Merhabalar, ben şuan TT kullanıyorum türknete geçiş işlemi başvurusu yaptım. İptal edeceklermiş şuan ki TT'yi iptal sözleşmesi gönderecekler bunu TT iptal etmeden türknet kullanma şansım yok mu? TT evdekiler ben Türkneti kullansam neden iptal ediyorlar hem bana sormadan yoksa işlemlerin olması...
  7. L

Yayın için kaç megabit İnternet Gerekli?

74 Megabit net alacağım yayın açabilirmiyim? Yayın için megabit önemli mi?
  8. L

Türk Telekom başka ISS için şimdi iptal edilmeli mi?

Merhabalar, sonunda başvurum iptal edildi Superonline başvurmuştum ve şu an TT kullanıyorum TurkNet'e veya NetSpeed geçeceğim. Cayma bedeli yeni kampanya yaptığım için her geçen gün artıyor TT'nin şu an faks ile başvuruyu göndersem işleme alsalar o sırada da yeni internete kuruluma gelirler diye...
  9. L

FAX ile internet iptal eden var mı?

Merhaba FAX ile mi iptal etmeliyim interneti bayiye giderek mi bayide anında mı iptal oluyor bu arada?
  10. L

İnternet FAX ile mi bayiye giderek mi iptal edilmeli?

Merhabalar, TT belasından sonunda kurtuluyorum yanlışlıkla bugunu buldum TT'nin mevcut paketimin eski 2018 yılında olan paketi kullanıyordum 55TL'ye en ucuz internet evde ben kullanıyordum herhalde :D Onu kurcalayarak başka bir pakete geçiş yaptım ayın 7'sinde bir baktım paket fiyatı 100TL...
  11. L

Fiber Olması İçin Neler Gereklidir?

Merhabalar alt yapı sorgulamamda max 74 megabit desteklediğini öğrendim. VDSL olarak bu VDSL burdaki mahalle kutuya kadar fiber internet gelip o kutulardan evlere kadarda VDSL olarak dağıtılan oluyor değil mi yoksa yanlışmıyım? Gerçek fiber 100 ve üstü bu fiberi evime nasıl getirebilirim...
  12. L

NetSpeed Uzaktan Nasıl Kurulum Yapabiliyor?

Merhabalar bu konuyu merak ettim ben mevcut aboneliğimi iptal etmek istediğimde direk bağlayabileceklerini söyledi Netspeed Türk telekom ile konuşup anlaşıp bana uzaktan interneti verebiliyorlarmış bunu yaşayan oldu mu? Ve diğer bütün markalar eve gelip kurulum yapacaklarını söylediler bunların...
  13. L

74 Megabit altyapı Hızı İle 100MG Paket alınır mı?

Merhabalar, alt yapım Max. 74 Megabit hız destekliyor. Buradaki olay RAM ile aynı mı acaba RAM'de 3000MHz olup diğer RAM 2600MHz olursa bütün RAM 2600MHz değerinde çalışıyorya örneğin, Burada 75 veya 100MG paket alsam bile alt yapım 74 Megabit mi verir yoksa 100 verilemeyeceği için sürekli...
  14. L

İnternet Kurulum Hizmetleri

Merhabalar, ''Evinize kadar geliyor, internetinizi kuruyoruz! Evinizde internet hizmeti yoksa kurulum hizmeti TurkNet’te 108 TL.'' Yazısını gördüm Türknet de bu nasıl oluyor evim de şuan aktif TT var ama bunlar hiç ev de internet olmayan hanelerde mi ücret alıyorlar? Bende TT var benden de...
  15. L

Upload Hızları Gerçek Mi Yoksa Satış Stratejisi Mi?

Merhabalar, detaylı internet araştırmalarım sonucu Netspeed ve Comnet arasında kaldım. Diğer sağlayıcılar Koskoca Turkcell bile MAX. 50Megabit olabileceğini söylediler. Diğerleri 74Megabit verebiliyor alt yapı sorgularımda. Ama 6 Uplaod veriyorlar, Netspeed paketlerine baktığımda 75 Mbps'e Kadar...
  16. L

Hangi İnternet Sağlayıcısını Tercih Etmeliyim?

Merhabalar, şu an Türk Telekom kullanıcısıyım. Normal şartlar üzerinden sözleşmenin bitmesine 8 ay süre vardı ama ben dün mobil uygulama üzerinden kurcalarken yeni bir sözleşme yaptım ve 2023'E kadar yapmış oldum bu sözleşme süresini. Yanlışlıkla bugunu bulmuş oldum gibi bir şey çünkü interneti...
Top Bottom