Arama sonuçları: *

1. emirhan1234

200W 5+1 ses sistemine 400W amfi bağlarsak ne olur?

Herkese merhaba, bende MX2500 5+1 ses sistemi mevcut fakat kendi amfisinden farklı şekilde çalıştırmak istiyorum. 200W amfi yapımı videosunu gördüm fakat yapmışken güçlü yapmak istedim 400W amfi yapıp bağlasam seste bozulma vb. olur mu bozulma olur derseniz 200W olan videodan bakarak yapacağım.
  2. emirhan1234

47uf 25v ile 47uf 35v kondansatörün arasında bir fark var mı?

Herkese merhabalar ekolayzer devresinin kondansatör bozuldu bozulan da 47uf 25v fakat benim elimde 47uf 35v var bunu taksam bir sıkıntı olur mu?
  3. emirhan1234

potansiyometrelerin bozulduğunu nasıl anlarım?

Herkese merhabalar bende ses ton devresi var fakat bi şüphelendim elimde multimetre de var bozuk olup olmadığını nasıl test edebilirim 50k yazıyor ama bilemedim yardımcı olabilirseniz sevinirim :)
  4. emirhan1234

Stereo ton kontrol devresindeki amblem ne işe yarıyor?

Herkese merhabalar ben dün stereo ton kontrol devresi aldım fakat amfi nasıl kullanacağımı da bilmiyorum fotoğraflarda gördüğünüz gibi bir işaret ve r ve l yazıyor bunları nasıl amfiden buna çekip yapabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim :D
  5. emirhan1234

Ton kontrol devresinde böyle bir sorun?

Herkese merhaba, bugün bu ürünü aldım fakat arkasını çevirdiğimde böyle bir sorunun olduğunu gördüm lehim kısımları kalkmış. İçime dert oldu. Sizce sorun olur mu yardımcı olabilirseniz sevinirim
  6. emirhan1234

12V adaptör ile 2 alet çalıştırma

Herkese merhabalar, benim elimde 12V 2A adaptör var bunu 12v lik amfi ve onun stereo ayarlama kısmı için 2 tane 12v güce ihtiyacım var 2'sini de kaldırır mı yardımcı olabilirseniz sevinirim
  7. emirhan1234

Baskı Devre (Pcb) Nasıl Yapılır?

herkese merhabalar elektrik elektronik ile ilgileniyorum.baskı yapmak istiyorum fakat nasıl yapabilirim bilmiyorum ve yaptıktan sonra nasıl bir proje yapabilirim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim saygılar
  8. emirhan1234

Saatin bu kısmını nasıl kullanabilirim?

Herkese merhabalar ben saatimin sim ve sd kart girişini kullanmak istiyorum fakat bunun girişlerini koymamışlar buna uygun bir giriş var mıdır lehimlesem olur mu yardımcı olabilirseniz çok sevinirim saygılar
  9. emirhan1234

Lehim ile yapılan proje önerisi?

Herkese merhabalar ben lehimleyerek yapılabilen proje yapmak istiyorum öneriniz var mı neler yapabilirim duruma göre parçaları alacağım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim saygılar
  10. emirhan1234

Bobin teli ile neler yapılabilir?

Herkese merhabalar ben bobin teli ile deney tarzı bir şey yapmak istiyorum neler yapabilirim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim saygılar
  11. emirhan1234

İlk günden ucunun böyle olması normal midir?

Herkese merhabalar ben class lehim seti aldım fakat ucu ilk günden böyle oldu sizce normal midir (not: parça lehimledikten sonra böyle oldu kendi fikrim normaldir diye düşünüyorum ama içim sinmedi.)
  12. emirhan1234

Sizce bu ürün orijinal midir?

Herkse merhabalar ben havya aldım fakat orijinal midir bilmiyorum class 936a modeli ama sadece 936 modeli geldi yardımcı olabilirseniz çok sevinirim saygılar 1677073840 Böyle 1677073978 Çok üzüldüm açıkçası ne yapmalıyım bilmiyorum
  13. emirhan1234

Lehim teli ve pastası önerisi?

Herkese merhabalar 100tl bütçem var pasta ve lehim teli önerir misiniz? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim saygılar 1677006357 Yardım edebilirseniz sevinirim
  14. emirhan1234

Meşem lehim teli nasıldır?

Merhaba bende bu telden var fakat yeni istasyonlu havya aldım fakat ucunu bozar diye korkuyorum sizce bozar mı kaliteli midir yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
  15. emirhan1234

500 TL'ye havya seti önerisi

Herkese merhaba, ben parça lehimlemek istiyorum fakat havya seti almak istiyorum. 300-500 TL bütçem var yardımcı olabilirseniz sevinirim
Top Bottom