Arama sonuçları: *

1. OnTheRoonKilled

İnceleme KZ EDX İncelemesi

Ürünü cuma akşamı sarı site üzerinde param güvende ile 175₺ gibi bir fiyata satın aldım. Arkadaş jelatinini dahi açmadan satışa koymuş ben de Çin'den alacağıma buradan alayım dedim ve direkt satın aldım. Eğer satıcı arkadaş buradaysa kendisine tekrardan teşekkür ederim fazlasıyla ilgili bir...
  2. OnTheRoonKilled

Rehber Rehber Battlefield 2042 düşük FPS sorunu giderme performansı arttırma

Herkese merhaba ben OnTheRoonKilled yeni ismim ile Shuichi Tatsuo bugün sizlere Battlefield 2042'de performansı arttırmanın hızlıca birkaç temel yolunu anlatacağım. İnternette bir sürü video var ve birçoğu sadece NVIDIA Denetim Masası ayarlarını göstererek düzeltmiş burada da böyle bir rehber...
  3. OnTheRoonKilled

İnceleme Tronsmart Shadow 2.4Ghz Wireless İnceleme

Öncelikle Selamun Aleyküm arkadaşlar bu gün sizler ile birlikte @PustiKafa'nın sponsorluğunda yazma şansı ettiğimiz Tronsmart Shadow hakkında konuşacağız. 13 Kasım 2021 tarihinde Amazon üzerinden 531₺'ye alınan bu ürün klasik amazon sayesinde haftasonunu katarsak 3 günde geldi. Ürüne buradan...
  4. OnTheRoonKilled

İnceleme Lenovo Legion K500 İnceleme

Herkese merhaba bugün sizlerle 1 aydan beri sorunsuz bir şekilde kullanmış olduğum ve fiyatı ve sunduğu özellikler bakımından alınabilirliği yüksek olan Red Switch'li klavye olan K500 ile karşınızdayım. Ürünü 29 Nisan'da Amazon'dan 415₺ vererek aldım ve 3 Mayıs'ta elime ulaştı. | KUTU TASARIMI...
Top Bottom