Neler Yeni

İnceleme KZ EDX İncelemesi

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Ürünü cuma akşamı sarı site üzerinde param güvende ile 175₺ gibi bir fiyata satın aldım. Arkadaş jelatinini dahi açmadan satışa koymuş ben de Çin'den alacağıma buradan alayım dedim ve direkt satın aldım.

Eğer satıcı arkadaş buradaysa kendisine tekrardan teşekkür ederim fazlasıyla ilgili bir satıcıydı.

Öncelikle kutusu ile başlayalım derim;
1649711337513.png
1649711365823.png

Bence kutusu bir kulaklığa göre oldukça şık ve odanın bir kenarında sergilenebilecek bir kutu. Ne çok abartılı, ne çok sade, ne aşırı ince, ne aşırı kalın, ne aşırı büyük, ne de aşırı küçük. Avuç içi kadar bir kutusu var memnuniyet ile odamda sergiliyorum.
1649711379960.png
1649711393812.png

Elimde karşılaştırabileceğim S1D kutusu var e o da biraz büyük olsun ne de olsa kocaman kutusu var. :D Gördüğünüz üzere gerek genişlik, gerek yükseklik, gerekse kalınlık olarak daha minimal bir kutusu bulunmakta.

1649711414691.png

Kutu içeriğinde ise Kulaklık, Kullanma kılavuzu, büyük ve küçük silikonlar ve bakır kablosu çıkmakta.

1649711426459.png
1649711435671.png

Kulaklıklara gelecek olursak gönül ister KZ simgesi olsun kulaklığın üzerinde ama olsun buna şükür. İşin şaka kısmını kenara atalım ciddi anlamda KZ simgesi olsaydı daha iyi olurdu bence. Beyaz rengini ne kadar daha çok sevsem de kulaklıklarda çok dikkat çektiğini düşünüyorum bu yüzden siyah olması çok daha iyi oldu benim için.

1649711447848.png

Kablosu bakır kablo ve açıkçası benim hoşuma gitti kablo yapısı. Ne çok ince, ne çok kalın. Beyaz modelin değil de siyah modelin kablosu gelseydi keşke, kulaklık siyah mikrofon beyaz siyah olanında normalde mikrofonun siyah kablonun gri tonlarında geliyor ama olsun.

Şimdi ise deneyim ve düşüncelere bakalım.

Ürünün ses kalitesi telefonda biraz değil biraz fazla tiz ağırlıklı gibi geldi bana. Birazcık equalizer ayarı ile bass'lar çok güzel bir şekilde öne çıkıyor ancak onun dışında bass çok az vuruyor maalesef.

Rahatlık olarak çok beğendim kablolu kullandığımı unutturdu bir ara açıkçası, gerek kulağa oturuşu gerekse kulağın içine oturmasını beğendim ancak tabii ki ben yine de elime para geçtiğinde hafızalı süngerden olan kulak silikonunu alacağım.

Kablo konusu ise benim ciddi anlamda hoşuma gitti hem oldukça kulağı çevrelediği için aşırı derece rahatlattı beni kablolu kullandığımı unutturdu dediğim gibi biraz kalın olması da benim gibi birazcık hor kullanan biri için gayet iyi.

Mikrofonu ise arkadaşımın dediğine göre sesi oldukça temiz ve net alıyor ben de bir baktım ve cidden mikrofonu güzel.

Benden bu gecelik bu kadar. Tam bir inceleme gibi olamadı ama olsun buna şükür. Hepinize hayırlı günler, hayırlı geceler dilerim.

Okulda kutusu tuvaletin deliğinden düşen S1D için saygı duruşuna davetlisiniz.
@Evil Belief

Son düzenleme:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Hayırlı olsun dostum. Bir dahakine de telefonla birlikte kulaklığı düşürme sakın. :D

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
Kablo kısmına takıldım ben. Kablo bendeki kz es4 ten iyi. Es4 te çok karışıyor maalesef. Birde kz kulaklıklarda tiz baskın oluyor armatür sürücüden kaynaklı. Kz aptx bluetooth modülü alırsan onda tizler biraz kayıp yaşıyor ve ses tam istenilen kıvama geliyor bana göre.

IMG_20220412_025454.jpg

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kablo kısmına takıldım ben. Kablo bendeki kz es4 ten iyi. Es4 te çok karışıyor maalesef.
Kablosu sizdeki gibi sarmal bir yapıda olmadığındandır tahminimde aslında bu sarmal yapı çok hoşuma gidiyordu ama o tür kablo koymamışlar.

Belki de şu yeni eski üretim olayından dolayı olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun dostum. Bir dahakine de telefonla birlikte kulaklığı düşürme sakın. :D
Telefon değil de kulaklığın kutusu patladı ya.

Bu da düşmezmiştir artık. :D

Son düzenleme:

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
Kablosu sizdeki gibi sarmal bir yapıda olmadığındandır tahminimde aslında bu sarmal yapı çok hoşuma gidiyordu ama o tür kablo koymamışlar.

Belki de şu yeni eski üretim olayından dolayı olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefon değil de kulaklığın kutusu patladı ya.

Bu da düşmezmiştir artık. :D
Emin ol sarmal yapı sürekli dolaşmayı ve sinir etmeyi başarıyor.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,124
İsim
Mert Metshi
Eline sağlık. Kz kulaklıkların tasarımı hiç hoşuma gitmiyor güzel olsa bende alacaktım.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Muhammet Kürkçü
Ürünü cuma akşamı sarı site üzerinde param güvende ile 175₺ gibi bir fiyata satın aldım. Arkadaş jelatinini dahi açmadan satışa koymuş ben de Çin'den alacağıma buradan alayım dedim ve direkt satın aldım.

Eğer satıcı arkadaş buradaysa kendisine tekrardan teşekkür ederim fazlasıyla ilgili bir satıcıydı.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Bence kutusu bir kulaklığa göre oldukça şık ve odanın bir kenarında sergilenebilecek bir kutu. Ne çok abartılı, ne çok sade, ne aşırı ince, ne aşırı kalın, ne aşırı büyük, ne de aşırı küçük. Avuç içi kadar bir kutusu var memnuniyet ile odamda sergiliyorum.
Elimde karşılaştırabileceğim S1D kutusu var e o da biraz büyük olsun ne de olsa kocaman kutusu var. :D Gördüğünüz üzere gerek genişlik, gerek yükseklik, gerekse kalınlık olarak daha minimal bir kutusu bulunmakta.

Alıntıyı görüntüle

Kutu içeriğinde ise Kulaklık, Kullanma kılavuzu, büyük ve küçük silikonlar ve bakır kablosu çıkmakta.

Kulaklıklara gelecek olursak gönül ister KZ simgesi olsun kulaklığın üzerinde ama olsun buna şükür. İşin şaka kısmını kenara atalım ciddi anlamda KZ simgesi olsaydı daha iyi olurdu bence. Beyaz rengini ne kadar daha çok sevsem de kulaklıklarda çok dikkat çektiğini düşünüyorum bu yüzden siyah olması çok daha iyi oldu benim için.

Alıntıyı görüntüle
Kablosu bakır kablo ve açıkçası benim hoşuma gitti kablo yapısı. Ne çok ince, ne çok kalın. Beyaz modelin değil de siyah modelin kablosu gelseydi keşke, kulaklık siyah mikrofon beyaz siyah olanında normalde mikrofonun siyah kablonun gri tonlarında geliyor ama olsun.

Ürünün ses kalitesi telefonda biraz değil biraz fazla tiz ağırlıklı gibi geldi bana. Birazcık equalizer ayarı ile bass'lar çok güzel bir şekilde öne çıkıyor ancak onun dışında bass çok az vuruyor maalesef.

Rahatlık olarak çok beğendim kablolu kullandığımı unutturdu bir ara açıkçası, gerek kulağa oturuşu gerekse kulağın içine oturmasını beğendim ancak tabii ki ben yine de elime para geçtiğinde hafızalı süngerden olan kulak silikonunu alacağım.

Kablo konusu ise benim ciddi anlamda hoşuma gitti hem oldukça kulağı çevrelediği için aşırı derece rahatlattı beni kablolu kullandığımı unutturdu dediğim gibi biraz kalın olması da benim gibi birazcık hor kullanan biri için gayet iyi.

Mikrofonu ise arkadaşımın dediğine göre sesi oldukça temiz ve net alıyor ben de bir baktım ve cidden mikrofonu güzel.

Benden bu gecelik bu kadar. Tam bir inceleme gibi olamadı ama olsun buna şükür. Hepinize hayırlı günler, hayırlı geceler dilerim.

@Evil Belief
Benim bildiğim kadarıyla bassları gayet yüksek kulaklığı denemedim ama öyle biliyorum. fiyat kısmına gelirsek hâla geçerlimi bilmiyorum ama yeni kullanıcı indirimi ile 90 TL'ye geliyordu vergiler dahil aliexpresste.

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim bildiğim kadarıyla bassları gayet yüksek kulaklığı denemedim ama öyle biliyorum. fiyat kısmına gelirsek hâla geçerlimi bilmiyorum ama yeni kullanıcı indirimi ile 90 TL'ye geliyordu vergiler dahil aliexpresste.
15₺ yeni kullanıcı indirimi benim bildiğim. 122₺ ürün indirimle 107₺ ediyor 45-50₺ arası bir vergi çıkıyormuş yeni hali ile 157₺. 15₺ hızlı gelmesi için olsun. :D

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Muhammet Kürkçü
15₺ yeni kullanıcı indirimi benim bildiğim. 122₺ ürün indirimle 107₺ ediyor 45-50₺ arası bir vergi çıkıyormuş yeni hali ile 157₺. 15₺ hızlı gelmesi için olsun. :D
Hayır ürünün kendisinde indirim var ürün 50 TL vergide 45 TL oluyor. 90-100 gibi bir fiyata denk geliyor.

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

@Evil Belief
Sanırım öneri konunuza da yazmıştım, kullanıyorum ve fiyatına göre oldukça iyi bir kulaklık. Hayırlı olsun size de. 👍

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Muhammet Kürkçü
Şimdi baktım o kampanya bitmiş. 2-3 hafta öncesine kadar vardı bende vergiler dahil olmadan 40tlye Kz Eds almıştım. 2 ay olamasına rağmen elime geçmedi ama orası ayrı bir mesele

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Sanırım öneri konunuza da yazmıştım, kullanıyorum ve fiyatına göre oldukça iyi bir kulaklık. Hayırlı olsun size de. 👍
Aslında almayı düşünmüyordum en son söverek aldım.

Memnunum pişman da değilim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batu Cem
Şimdi baktım o kampanya bitmiş. 2-3 hafta öncesine kadar vardı bende vergiler dahil olmadan 40tlye Kz Eds almıştım. 2 ay olamasına rağmen elime geçmedi ama orası ayrı bir mesele
Merhaba. KZ EDS ve KZ EDX PRO modelleri arasında kaldım. Sizlere mesaj olarak da sorumu ilettim. Ürünü kullandığınız süre boyunca bir sıkııntı yaşadınız mı memnun musunuz acaba ? Teşekkürler.

Top Bottom