Arama sonuçları: *

1. K4TRANN

Netspeed Geçiş Sürecim

Geçiş Süreci ve Müşteri Hizmetleri 2 Yıllık Türk Telekom taahhütüm 19.10.2021'de bitecekti. Ben de hiç kesinti yaşamamak için erken davranıp ayın 10'unda netspeed ile görüştüm. Gerekli evrakları anında e-mail'ime gönderdiler ve ayın 11'inde evrakların çıktısını alıp doldurmam gereken her yeri...
  2. K4TRANN

TURK TELEKOM CAYMA BEDELI SAÇMALIĞI

Türk Telekom ile 2 yıllık bir sözleşmemiz vardı ve bu sözleşmenin bitiş tarihi 19/10/2021. Normalde her ay için 100 TL'lik bir cayma bedeli çıkartıyorlar ve bu ay 200 TL cayma bedeli kalmış olması gerekiyordu. 2 ay önce aradığımda 400 TL, 1 ay önce aradığımda 300 TL cayma bedeli kaldığını...
  3. K4TRANN

Altyapının desteklediği hızın üstüne sahip olmak ?

Netspeed'in altyapımı sorgulamasına göre en fazla 56 mbps hız alabiliyormuşum. Buna rağmen ben 75 mbps hız veren bir tarifeye geçersen bir sorun yaşar mıyım ?
  4. K4TRANN

NETSPEED İNTERNET NASILDIR?

Arkadaşlar bugün millenicom başvurusunu yapacaktım ama şansa bak bir anda zam geldi. Ben de son kez bir diğer sağlayıcıların fiyatlarına bakayım dedim. Ve netspeed'in 75 download 8 Upload interneti 94 TL'ye verdiğini gördüm. Millenicom'a 95 TL verip 35 download 6 upload alacakken netspeed'e...
  5. K4TRANN

İnternet Sağlayıcısı Değiştirmek

Arkadaşlar daha önce bu konuyla alakalı bir konu açmıştım ama edindiğim bir bilgi yüzünden bir daha açma gereksinimi duydum. Türk telekomdan Türknet'e geçerken ilk başka türknete başvuruda bulunacağım. Türknet çalışanları internetimi bağladıktan sonra da türk telekom iptal işlemlerini...
  6. K4TRANN

İnternet Sağlayıcısı Değiştirme

Yaz tatilinde interneti değiştirmeyi planlıyorum. Temmuz ayında 300 TL cayma bedeli kalmış olacak ve bu bedeli ödeyip Türk Telekomdan çıkıcam ama ilk defa internet sağlayıcısı değiştireceğim için foruma da sormak istedim. İnternet değiştirirken izleceyeğim yollar şu şekilde: TürkNet'e geçiş...
  7. K4TRANN

İnternet sağlayıcısı değiştirmek

Arkadaşlar kendimi bildim bileli türk telekom kullanıyorum. Artık millenicom'a geçicem ama ilk kez farklı bir sağlayıcıya geçeceğim için nasıl geçeceğime dair pek bir bilgim yok. Önce türk telekomu arayıp interneti kapattırıp sonra millenicom'a başvuru mu yapmalıyım? Yoksa millenicom'a başvuru...
  8. K4TRANN

Kablonet Altyapı Talebi ?

Kablonet'e altyapı talebinde bulunan varsa bilgilendirebilir mi. Talepte bulunduktan sonra altyapı için çalışmaya başlıyorlar mı yoksa gelmesi için bir mahalle/sokak/bina'dan belirli sayıda kişinin talepte bulunması mı gerek ?
  9. K4TRANN

HANGİ İNTERNETİ TERCİH ETMELİYİM

Halihazırda Türk Telekom kullanıyorum. Başka bir internet sağlayıcısına geçicem. Hiç düşünmeden kablonet'e geçerdim ama altyapısı yok. Superonline çok pahalı. Türknette ping sorunu var.Yani anlıyacağınız Netspeed veya millenicom arasında bir seçim yapmam gerek. Netspeed, Millenicom ve Turknet...
  10. K4TRANN

İnternet Sağlayıcısı Önerisi.

Kablonette karar kılmıştım ama oturduğum yere hizmet vermiyorlarmış. Superonline da çok pahalı. Türk Telekom zaten malum. Millenicom ping değerleri kötü. Turknet veya netspeed en mantıklısı gibi duruyor. Siz ne önerirsiniz.
  11. K4TRANN

KABLONET vs NETSPEED

Oyunlarda ping değerleri az olan internet sağlayıcıları olarak bunları bulabildim. Superonline çok pahalı olduğu için bu ikisi arasında tercih yapacağım. Bana uygun gelen seçenekleri alta yazdım. Şu durumda netspeed daha mantıklı ama hep kablonet tavsiye edildi. Netspeed kullanan varsa aldığı...
  12. K4TRANN

Hangi İnternet Sağlayıcıyı Seçmeliyim

Arkadaşlar altyapım 57 Mbps hız destekliyor. Millenicom, türknet, superonline veya kablonet tercih edicem. Aşağıda hangi internetten hangi desteği hangi fiyata alabildiğimi yazdım karar sizin. (download) (upload) TURKNET = 35 MBPS - 3 MBPS - 85 TL millenicom= 35...
Top Bottom