Arama sonuçları: *

1. wh1te

RTX 3060 Ti Kod 43 Hatası

merhaba arkadaşlar elimde 3060 ti ekran kartı var bilgisayar açılıyor windows şifre ekranı geliyor ama 5 saniye sonra görüntü gidiyor sisteme 2. kart olarak taktığım zaman windowsta gözükmüyor ama aygıt yöneticisi kartı algılıyor sorunlu olarak kod 43 hatası veriyor sorun ne olabilir yazılımsal...
  2. wh1te

bazı programlar ekran kartını algılamıyor

anakartın üzerinde çalışan 3060 ti ve riser üzerinde çalışan 1660 ti ekran kartı var bilgisayarda kapatıp açtıktan sonra görüntüde problemler oldu windows açılır açılmaz görüntü kesildi görüntü geliyor biosta vs sorun yok ama windows u bir türlü açmıyor reset atıyor bende ekran kartlarının...
  3. wh1te

Mavi Ekran minidump dosyamı inceler misiniz

neredeyse 1 haftadır sık sık mavi ekran almaya başladım bazen bilgisayar mavi ekran verip yeniden başlatılırken daha windows ekranına gelmeden tekrar mavi ekran veriyor o derece sıklaştı minidump dosyası okumayı bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...
  4. wh1te

Çözüldü✓ Opera GX açınca ekran gidip geliyor.

Her zamanki gibi bilgisayarı kullanırken (tarayıcıda dolaşıyordum) bir anda ekran gidip gelmeye başladı ne olduğunu anlamadım kabloları kontrol ettim bilgisayarı açıp kapadım falan ama sorunun Opera GX den kaynaklandığını fark ettim Opera'yı kapatınca sorun çözülüyor açında ekran yine gidip...
  5. wh1te

minidump dosyalarını upload edemiyorum

Evet arkadaşlar bir süredir bilgisayarımda mavi ekran hatası ile karşılaşıyorum forumda minidump dosyalarını paylaşmak için file upload sitelerine upload etmek istiyorum ama hiçbir siteye upload edemiyorum hangi siteyi denediysem dosya okunamıyor yükleniyor gözüküyor 500KB'lik dosya 10-20 dk...
  6. wh1te

windows uyku modu kayboldu

İşlemcime CTR testi yapacaktım testi başlatınca 1. adımdan sonra bitip Bronze sample veriyordu bende BIOS reset attım sorun düzeldi ancak bu sefer bilgisayarda uyku modu yok oldu nasıl çözebilirim Windows güncellemerini vs yaptım düzelmedi.
  7. wh1te

GTX 1660 Super sürtme sesi

Gigabyte Nvidia GeForce GTX 1660 Super OC ekran kartım var belli devirlerde %25-%35 dervirlerinde fanlardan sürtme sesi geliyor %40 üzerinde ses kesiliyor yük altında 75 derece görüyor ama fanlar %80 de çalışıyor ve cidden ses çıkartıyolar biraz araştırdım benzer sorunlar yaşayan bir kaç kişi...
  8. wh1te

çift monitörde görüntü alamıyorum

2. monitördeki görüntü gitmeden önce çift monitör kullanıyordum nvidia denetim masasında ayarları kurcalarken bilmeden ekranları surround ile yayı açtım 2. monitördeki görüntü gitti ana ekranımın displayport unu çıkartınca yada görüntü ayarlarından kapatınca 2. monitöre görüntü geliyor ama ne...
  9. wh1te

Çözüldü✓ ryzen 5 3600 boşta 60 derece görüyor

DA-SISTEM3 aldım işlemci boşta 50-60 derecelerde çalışıyor bu sorunun işlemciden ziyade windows tan veya kurduğum bi programdan olduğunu düşünüyorum çünkü bios ekranında bir kaç dakika bekleyince 40 derece seviyelerine düşüyor ama windows ta 50 derecenin altına düşmüyor boşta 70 derece dördüğüm...
Top Bottom