Neler Yeni

çift monitörde görüntü alamıyorum

wh1te

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
özgür küçükdoğan
İlgilendiği Kategoriler
kripto paralar,mining,OC/soğutma,donanım,borsa
Instagram
ewq_wh1te_qwe
Facebook
ozgur.kucukdogan.39
Twitter
KucukdoganOzgur
Discord
wh1te#4220
2. monitördeki görüntü gitmeden önce çift monitör kullanıyordum nvidia denetim masasında ayarları kurcalarken bilmeden ekranları surround ile yayı açtım 2. monitördeki görüntü gitti ana ekranımın displayport unu çıkartınca yada görüntü ayarlarından kapatınca 2. monitöre görüntü geliyor ama ne yaptıysam 2 monitöre birden görüntü veremedim eskiden sıkıtıntısız çalışıyordu yardımlarınızı bekliyorum​

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
2. monitördeki görüntü gitmeden önce çift monitör kullanıyordum nvidia denetim masasında ayarları kurcalarken bilmeden ekranları surround ile yayı açtım 2. monitördeki görüntü gitti ana ekranımın displayport unu çıkartınca yada görüntü ayarlarından kapatınca 2. monitöre görüntü geliyor ama ne yaptıysam 2 monitöre birden görüntü veremedim eskiden sıkıtıntısız çalışıyordu yardımlarınızı bekliyorum​
Şöyle yap ddu ile driveri sil sonra tekrar yükle. Benim denetim masasında sorun vardı @Özgürcan ile öyle çözdük.

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
nvıdıa denetım masasından varsıyalan ayarlara alıp tekrar dene olmazsa surucu kaldırıp tekrar surucyu kur bunlardan bırı sorunu cozer mutlaka

wh1te

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
özgür küçükdoğan
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ewq_wh1te_qwe
Facebook
ozgur.kucukdogan.39
Twitter
KucukdoganOzgur
Discord
wh1te#4220
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nvıdıa denetım masasından varsıyalan ayarlara alıp tekrar dene olmazsa surucu kaldırıp tekrar surucyu kur bunlardan bırı sorunu cozer mutlaka
hemen deniyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

denedim hiç bir şey değişmedi zaten sürücü kaldırıp yeniden yüklemeyi denemiştim işte yaramamıştı yine de ayarları sıfırlayıp tekrar deneyeyim dedim sonuç yine aynı 2. ekranda input not support yazıyor

Son düzenleme:

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
hemen deniyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

denedim hiç bir şey değişmedi zaten sürücü kaldırıp yeniden yüklemeyi denemiştim işte yaramamıştı yine de ayarları sıfırlayıp tekrar deneyeyim dedim sonuç yine aynı 2. ekranda input not support yazıyor
o kurcaladıgın yer eskı hıc ellemedıgın gıbı mı duruyor eskısı gıbı mı duruyor

wh1te

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
özgür küçükdoğan
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ewq_wh1te_qwe
Facebook
ozgur.kucukdogan.39
Twitter
KucukdoganOzgur
Discord
wh1te#4220
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
denetim masasından masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla bölümünden ölceklendirme modunu tam ekrana alarak çözdüm yinede teşekkürler

Top Bottom