Arama sonuçları: *

1. PİŞMANIM

hardline hangi whey aroması daha güzel

çikolata aromasını tatma fırsatım oldu ama o da bi süre sonra bayar gibi hissettim https://www.supplementler.com/urun/hardline-whey-3matrix-583?srsltid=AfmBOoroHqBv-EVOyEYjqcY-sN4WPefPtJ1CZQDfZmOZKtLAK6FjBLlzmtI aromalar sitede mevcut hangisini öneririsiniz, limonlu kek aromasını gözüme...
  2. PİŞMANIM

AYAĞA KALK VE O GÖBEĞİ ERİT

BUGÜNDEN BAŞLA,BAS LANN
  3. PİŞMANIM

Yağ Oranı düşürmek için karbonhidrat alımı azaltılmalı mı

Günlük 280küsür karbonhidrat 140 protein 60 70 arası yağ alıyorum Amacım yağ yakmak ve fitness yapıyorum hazır gıdaları kestim pirinç lapası ve kepekli ekmekten alıyorum tüm karbonhidratı, 280küsür almaya devam ederek yağ yakabilir miyim yoksa azaltmalı mıyım, haftalık 1.5kg kaybediyorum 2600...
  4. PİŞMANIM

leg presste kaç kiloyla çalışıyorsunuz?

kendi çalıştığım kiloyla karşılaştırmak için soruyorum
  5. PİŞMANIM

fitness+diyet ile 2 haftada 6 kilo vermek

öğlenler evde ne varsa küçük porsiyonlar ile besleniyorum akşam yemeklerinde ise 200gr kadar tavuk göğsü aralıklı oruç yapıyorum aynı zamanda fitnessa gidip kas kütlemi arttırıyorum bu kilo kaybı normal mi şuan tartıda memnun oluyorum ve herhangi bi güçsüz düşme yok baş dönmesi vb de yok...
  6. PİŞMANIM

diyette hergün kilo vermek beklenmeli mi?

soru başlıkta
  7. PİŞMANIM

fitness antrenmanından önce mi sonra mı beslenmeliyim

genellikle gyme gitmeden 2 saat kadar önce tavuk göğsü yiyorum bugün bi arkadaşla bunu konuştuk o yüzden sormak istedim protein ihtiyacını antrenmandan önce mi sonra mı almalıyım
Top Bottom