Arama sonuçları: *

1. CHADE GİGAD

adobe paramı vermıyor

arkadaşlar adobe 24 hazıranda 260 TL para kesti aynı gun içinde aboneliği iptal ettirdim canlı destek bana paranın en kısa sürede gelceğini söyledi ama hala yatmadı şimdi tekrar bağlandım ama bana böyle bir ödeme görmediklerini yani adobeye para gitmediğini söylüyor yardımcı olurmusunuz
  2. CHADE GİGAD

Bu uzantı hangi programa ait

Arkadaşlar merhaba sonunda böyle bir yazı yazab mail var bu ne oluyor hangi ülke veya uzanti
  3. CHADE GİGAD

Yardımcı olabilecek birisi varmi

Arkadaşlar merhaba iyi forumlar kendi dalgınlığımdan dolayı benim olmayan bir miktar parayı (bazı arkadaşlar için çok komik gelebilir cüzi bir miktar fakat benim için yüksek bir meblağ 500 TL) kaybettim en geç 1 ağustosa tamamlamam gerekiyor ücreti elimde 50 TL var bu parayı nasıl katlayabilirim...
  4. CHADE GİGAD

İlk editim nasıl olmuş sizce

Arkadaşlar dün bir edit denedim sizce nasıl olmuş yorumlar mısınız ve tavsiyeniz varmı
  5. CHADE GİGAD

Bu Düzeltmeyi Nasıl Yaptırabilirim

Arkadaşlar bi fotoğrafta çok ufak bir düzeltme yapılacak bunu yapacak birini nerden bulabilirim
  6. CHADE GİGAD

İ5 9400f fanını usb e bağlamak

Arkadaşlar işlemcim için Yeni fan aldım aklıma bu fandan ne yapabileceğime dair fikirler geldi ucunu usb e bağlıyabilirmiyim 4 renk kablo var bunları nasıl bağlıyabilirmiyim usb girişe
  7. CHADE GİGAD

PC masası üzerine koyulabilecek aksesuar

PC masası üzerine koyulabilecek Arkadaşlar konu biraz garip ama daha değişik fikirler çıkar diye açtım onerileriniz varmıdır
  8. CHADE GİGAD

Bu tarz fotoğraflar nasıl yapılıyor

Arkadaşlar bu tarz arka tarafı olan fotoğraflar nasıl yapılıyor öğretilecek birisi varmı 1641059718 ? kızgın ne alaka dostum
  9. CHADE GİGAD

Sizce hangi serumu kullanmalıyım

Arkadaşlar saçım yıpranmış güçsüz ve kırıklar var sizce argan yağımı yoksa keratın mı kullanmalıyım yoksa ıkısınde aynı anda mı kullanayaım
  10. CHADE GİGAD

Sizce polise gitmeli miyim

Arkadaşlar ben face üzerinden bir valorant hesabı saticaktim birisi bana ulaştı numara verdi ordan konuştuk hesabı ben verince direk engel attı wp den dedim dolandirildim geçti uğraşmiyim sonra dedim bi arayıp bakayım kim çıkcak tele benden hesabı dolandıran küçük bir çocuktur telefonu açan...
Top Bottom