Neler Yeni

İlk editim nasıl olmuş sizce

CHADE GİGAD

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
ahmet polat
Arkadaşlar dün bir edit denedim sizce nasıl olmuş yorumlar mısınız ve tavsiyeniz varmı

Maykıl

80+ Silver
Mobile gore iyi ae ogrenip kayitlarida yuksek fps de alirsan guzel olur ha birde ladiff gibi kanalllari izle sen direk nakarwti koymussun 1 vurus atip kacmissin onlar bir giris gelisme sonuc bolumu gibi yapiyorlar cok daha iyi oluyor

CHADE GİGAD

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
ahmet polat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mobile gore iyi ae ogrenip kayitlarida yuksek fps de alirsan guzel olur ha birde ladiff gibi kanalllari izle sen direk nakarwti koymussun 1 vurus atip kacmissin onlar bir giris gelisme sonuc bolumu gibi yapiyorlar cok daha iyi oluyor
Ladiff tarzi editler adobe after effects ile cok uzun süreye yapılıyor ve baya emek istiyor hocam biluyorum bende ilk başta after effects ile yapmayi denedim fakat yapabildiğim tek şey müzik eklemek oldu ileride öğrenirsem after effectsi daha iyi editler yapmaya çalışacağım teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mobilden yapılmasına rağmen gayet iyi eline sağlık
Teşekkür ederim

tahaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Taha Ahukuş
kalite yi arttırın

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Capcut'ın hazır efektlerinden değil miydi?
AE öğrenmeyi deneyin. Bana da zor geliyor ama yapacak bir şey yok.
Eğer çok absürt şeyler yapmam, gameplay tarzı olsun diyorsanız Premiere Pro kullanın.
Benim ilk video bu.
*Gameplay bayağı kötüymüş, en iyileri koymaya çalıştım da yeni bi video yapsam iyi olur :)

Üstüne biraz bloom atarsanız daha iyi olur.

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Ladiff tarzi editler adobe after effects ile cok uzun süreye yapılıyor ve baya emek istiyor hocam biluyorum bende ilk başta after effects ile yapmayi denedim fakat yapabildiğim tek şey müzik eklemek oldu ileride öğrenirsem after effectsi daha iyi editler yapmaya çalışacağım teşekkür ederim

Teşekkür ederim
Aslında ladiff' tarzı kişiler 10 Dk'ya yapıyor, 2 gün ae öğrensen kolaylık ile yapabilirsin.

Gerçek emek isteyen edit görmek istiyorsan:

Capcut'ın hazır efektlerinden değil miydi?
AE öğrenmeyi deneyin. Bana da zor geliyor ama yapacak bir şey yok.
Eğer çok absürt şeyler yapmam, gameplay tarzı olsun diyorsanız Premiere Pro kullanın.
Benim ilk video bu.
*Gameplay bayağı kötüymüş, en iyileri koymaya çalıştım da yeni bi video yapsam iyi olur :)

Üstüne biraz bloom atarsanız daha iyi olur.
alp bi ara sana edit öğreteyim

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Aslında ladiff' tarzı kişiler 10 Dk'ya yapıyor, 2 gün ae öğrensen kolaylık ile yapabilirsin.

Gerçek emek isteyen edit görmek istiyorsan:

alp bi ara sana edit öğreteyim
Öğret abim 🤠
Benim amaç efektli mefektli şekilli şukullu şeyler değil ki zaten. Ae denedim de beceremedim, öğret.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,875
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Arkadaşlar dün bir edit denedim sizce nasıl olmuş yorumlar mısınız ve tavsiyeniz varmı
Gerçekten ilk editiniz ise güzel ancak sondaki capcut outroyu kesseydiniz keşke. Bilgisayarda edit yapma şansın var ise after effects öğren, kendini daha çok geliştirirsin. Edit programlarında gelişince geriye kurgu kurabilmek için hayal gücü kalıyor. Bilgisayarda edit yapma imkanın yoksa capcutta kombo efektleri öneririm, hayal gücü ile çok güzel işler çıkabiliyor. İlk capcut editim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,792
Üyeler
142,174
Son üye
ahska1944
Top Bottom