Neler Yeni

Kasa Fanından Duman Çıktı

furkngrsy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan Gürsoy
Arkadaşıma sistem topladık bugün, kasa msi mag forge 100m. Güç tuşuna bastığımızda öndeki iki rgb fan çalışmadı ayrıca alttakinden duman çıktı ve yanık kokusu geldi. Rgb olmayan egzoz fanında hiçbir sorun yok ve çalışmakta. Öndeki iki fanın rgb bağlantıları kasanın içinden gelen rgb kontrolcülerine bağlı ayriyetten 3 fanın da güç bağlantıları anakarta takılı durumda. Bir tane forumda benimle aynı sorunu yaşayan arkadaş gördüm ve onunda alttaki fandan duman çıkmış çok enteresan. Ne yapılabilir tavsiyesi olan var mı veya garanti buna ne yapabilir?(Öndeki iki fan şuan dönmüyor ancak rgb ler yanıyor.)

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Arkadaşıma sistem topladık bugün, kasa msi mag forge 100m. Güç tuşuna bastığımızda öndeki iki RGB fan çalışmadı ayrıca alttakinden duman çıktı ve yanık kokusu geldi. RGB olmayan egzoz fanında hiçbir sorun yok ve çalışmakta. Öndeki iki fanın RGB bağlantıları kasanın içinden gelen RGB kontrolcülerine bağlı ayriyetten 3 fanın da güç bağlantıları anakarta takılı durumda. Bir tane forumda benimle aynı sorunu yaşayan arkadaş gördüm ve onunda alttaki fandan duman çıkmış çok enteresan. Ne yapılabilir tavsiyesi olan var mı veya garanti buna ne yapabilir?(Öndeki iki fan şuan dönmüyor ancak RGB ler yanıyor.)
psu ?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
PSU Nedir?

furkngrsy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan Gürsoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Xigmatek 650w 80+
Sistemde hiçbir sorun yok sistem sorunsuz çalışıyor stres testlerini bile yaptım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onun farkındayım ancak neden yani? Hiçbir problem yokken ortada ve aynı sorunu başka insanlarda görmek şaşırttı açıkçası.
psudan dolayı yanmıştır diyeceğim sağlam psu.

furkngrsy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan Gürsoy

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
PSU ile alakalı olduğunu düşünmüyorum başka forumlarda da gördüm aynı sorunu ve sistem hala sorunsuz çalışmakta.
psu alakalı da değil psu iyi
gamepower rampage falan bekliyodum sorunu görünce
bilemedim :(

furkngrsy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan Gürsoy

furkngrsy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan Gürsoy
PSU sağlam diyen olmuş ama çoğu Xigmatek PSU C4'ün bir tık üstü.
Bir yıldır kendim de kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Ayrıca hala söylüyorum psu da sorun olsa sistem hala nasıl çalışsın anlamsız geldi bana.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,972
Üyeler
141,655
Son üye
ibrahim6048
Top Bottom