Neler Yeni

Sapphire Pulse RX 5500 XT 8G alınır mı??

Oktay58

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Oktay Nuri Orhon
Alınır.Isınmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sapphire wattman, siyah ekran hatalarının en fazla olduğu markalardan birisi.

5500 XT yerine 1650S daha mantıklı bence.

Tabi 1300 TL olursa alınır.
Yeni güncelleme ile o sorunu düzelttiler

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Ben bu ekran kartını 6 ay kullandım ve sonra satıp kurtulmanın ne kadar faydalı olduğunu anladım. Oyunlarda anlamsız şekilde takılmalar yaşatıyordu, Windows ekranı gelene kadar monitöre görüntü vermiyordu, format atarken sürücü silindiği an yine görüntüyü kesiyordu. Benim yaşadığım sorunlar bu kadardı, komşum benden daha bahtsız idi (5600XT Pulse kullandı). Benden daha önce satın almış ve ben ekran kartımı satacağım dediğimde onun kartının da Pulse model olduğunu söyledi. Sorun yaşıyor musun dediğimde siyah ekran sorunları yaşıyordu. Başka garip sorunları da vardı, oyunlarda zaman zaman inanılmaz FPS düşmesi gibi. İkimiz de NVIDIA alıp rahata erdik. Ancak belki de bize denk gelen kartlar sorunluydu, orasını bilmiyorum. AMD ekran kartlarından uzunca süre uzak durmaya karar verdim şahsen, size de tavsiye ediyorum. Sorunsuz kullananlar da oluyor forumlarda gördüğüm kadarıyla ama bir süre sonra yine aynı kişiler sorun yaşadım diye konu açabiliyor, sorun yaşayanlar da azımsanmayacak kadar fazla.

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Ben bu ekran kartını 6 ay kullandım ve sonra satıp kurtulmanın ne kadar faydalı olduğunu anladım. Oyunlarda anlamsız şekilde takılmalar yaşatıyordu, Windows ekranı gelene kadar monitöre görüntü vermiyordu, format atarken sürücü silindiği an yine görüntüyü kesiyordu. Benim yaşadığım sorunlar bu kadardı, komşum benden daha bahtsız idi (5600XT Pulse kullandı). Benden daha önce satın almış ve ben ekran kartımı satacağım dediğimde onun kartının da Pulse model olduğunu söyledi. Sorun yaşıyor musun dediğimde siyah ekran sorunları yaşıyordu. Başka garip sorunları da vardı, oyunlarda zaman zaman inanılmaz FPS düşmesi gibi. İkimiz de NVIDIA alıp rahata erdik. Ancak belki de bize denk gelen kartlar sorunluydu, orasını bilmiyorum. AMD ekran kartlarından uzunca süre uzak durmaya karar verdim şahsen, size de tavsiye ediyorum. Sorunsuz kullananlar da oluyor forumlarda gördüğüm kadarıyla ama bir süre sonra yine aynı kişiler sorun yaşadım diye konu açabiliyor, sorun yaşayanlar da azımsanmayacak kadar fazla.
AMD kullanmak biraz kumar oluyor.

Recep Baltaş gömüyor, haklı buluyorum, en çok sorun çıkaran marka Sapphire.
Recep Baltaş dediğin adam Crucial Bx500 öneriyor.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,157
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Alınır.Isınmaz

Yeni güncelleme ile o sorunu düzelttiler
Sizde o ekran kartını kullanıyorsunuz sizde bir sıkıntı oldumu?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,974
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
@White Ravens bir sorun yaşamıyor nedense, bildiğim kadarıyla sadece 120 GB, 240 GB modelinde sorun vardı.

Aaa doğru!

Vahit abimime kronik sorunlu denk gelmemiş :D
KaanCK 5 ay sonra cevaplasın bu mesajını

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,895
Üyeler
143,247
Son üye