Neler Yeni

Laptop İşlemci yükseltme AMD

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Remzi
Merhaba arkadaşlar, notebook kullanıyorum. kullandığım işlemci AMD A10-7300 Radeon R6, 10 compute Cores 4C+6G 1.90 GHz
Modeli ise; Lenovo Z50-75 kullanıyorum buna yükseltme yapabilir miyim ? Ve yükselttiğim zaman. şuan ki ile performans fark olur mu ? örn; valorant'ta 60 fps ama drop oluyor sürekli yükseltince bu kalkar mı ?
ve Gerek youtube olsun gerek oyunda, CPU kullanımı sürekli %100 oluyor bununda etkisi olur mu yükseltince :) Şimdiden hepinize Teşekkürler :)

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
İşlemcinin nasıl takıldığına bakın bazı leptoplarda masaüstüne takıldığı gibi takılıyor sizinkisini bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Remzi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemcinin nasıl takıldığına bakın bazı leptoplarda masaüstüne takıldığı gibi takılıyor sizinkisini bilmiyorum
Onun için komple notebook içine açmam gerek ve bunu hiç yapmadım riskli olur mu ? açıp bakmak veya bir şey olur mu ? içini temizlemek için açtım ama komple içine açmadım.

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
Onun için komple notebook içine açmam gerek ve bunu hiç yapmadım riskli olur mu ? açıp bakmak veya bir şey olur mu ? içini temizlemek için açtım ama komple içine açmadım.
Aslında çok kolay kapağı açtıktan sonra işlemcinin yerini bulun en çok çok ısınan yerdir sonra fotoğraf atın yönlendireyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,133
Üyeler
141,091
Son üye
Egerox
Top Bottom