Neler Yeni

Ekran kartları neden yok diyoruz bizde demek ki hepsi buradaymış :D

euwest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Eren Kartal
cyberpunk 2077 ye bu kadar ekran kartıyla girdikten sonra FPS: ∞
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam burada asıl olay şunu unutmamak tamam 1m yi 1 yılda amorti etti diyelim diğer yıllardaki para direk cugga cebe miss gibi para az parada değil aylık
Orası öyle ama yine de 20 atıp başlayan adam 1 yıl sonra 20 daha aldığında kendi çapında mutlu olacak 1 milyon atıp 1 milyon kâr eden kendi çapında mutlu olacak bu işi diğer işlerden ayırt etmeleri saçma insanların diyorki adam şu kadar ekran kartıyla girilmez kardeşim ee? 100 taneyle giriliyor ne farkı var matematiksel olarak? bu olay şundan farksız 10 ev alsan kârlı olur kardeşim 1 ev alıp kiraya vermek mantıksız bahsettiğim saçmalığı anlatabildim umarım :)

I Auditore I

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar,
Neredeyse günlük 1 asgari ücret. Fakat baya maliyetliymiş.

Orası öyle ama yine de 20 atıp başlayan adam 1 yıl sonra 20 daha aldığında kendi çapında mutlu olacak 1 milyon atıp 1 milyon kâr eden kendi çapında mutlu olacak bu işi diğer işlerden ayırt etmeleri saçma insanların diyorki adam şu kadar ekran kartıyla girilmez kardeşim ee? 100 taneyle giriliyor ne farkı var matematiksel olarak? bu olay şundan farksız 10 ev alsan kârlı olur kardeşim 1 ev alıp kiraya vermek mantıksız bahsettiğim saçmalığı anlatabildim umarım :)
aynen öyle kardeşim katılıyorum sana

Emre Ortamevzi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Emre Ortamevzi
buradaki arkadaşın bahsettiği makine nedir

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,839
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Para parayı çeker diye boşa dememişler. Paran yoksa yoktur. Varsa daha çok yapabilirsin.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Güzel sistem kurmuş harbiden.

Smeagol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Gollum Yüzüksever
Böyle boş beleş işlerle para kazanan adamlar yüzünden, 3d tasarımla uğraşan, oyun oynamak isteyen, kısaca yalnızca 1 tane ekran kartına ihtiyaç duyan insanlar kart bulamıyor. Madenci sevdalısı insanlar gelirler savunmaya hemen, adamın kendi parası alır sanane, demeye başlarlar. Ben de farkındayım kendi parasıyla aldığının, akşamları oynadığın oyundaki tasarlanan şeyler için de ekran kartı gerekiyor ama bu adamlar sağolsun ekran kartı bulmak çölde su bulmaktan daha zor.

Böyle boş beleş işlerle para kazanan adamlar yüzünden, 3d tasarımla uğraşan, oyun oynamak isteyen, kısaca yalnızca 1 tane ekran kartına ihtiyaç duyan insanlar kart bulamıyor. Madenci sevdalısı insanlar gelirler savunmaya hemen, adamın kendi parası alır sanane, demeye başlarlar. Ben de farkındayım kendi parasıyla aldığının, akşamları oynadığın oyundaki tasarlanan şeyler için de ekran kartı gerekiyor ama bu adamlar sağolsun ekran kartı bulmak çölde su bulmaktan daha zor.
bende sanane kardeşim felan diyormuşum
valla ne deyeyim usta haklısın
keşke firmalar mining için özel kartlar üretselerde bizim gaming kartlarımızı buraksalar miningciler

Top Bottom