Neler Yeni

Donanim arşivi forum üyelerine özel fiyat performans sistemi ne zaman çıkaracak?

Phenoma

80+ Silver
Hayır, forumda uzun süre aktif olan ve yardımcı olan kişiler alabilecek yani sırf sistem için üye olanlar değil. Belirli bir rütbe üstü alabilecek. Siz alamayacaksınız maalesef.
Umarım biz de alabilirz ama sanmam öyle bir şey olacağını.
Olsa bile nasıl yapacaklar ki ?
Linki sadece Silver ve üstüne mi verecekler :)

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Abdullah Bey toplantı yapacağını söylemişti. Nasıl bir yol izleyeceğini çok merak ediyorum. Ama her türlü açığı bulunur diye düşünüyorum.

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Aras Şimşek
Şimdi ben Temmuz 2020 de katılmışım neredeyse 1 sene olmuş şimdi benim mesajlarım düşük diye gerçek üye değil miyim bu anlama mı geliyor ? :D

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
Teşekkürler, galiba bronz ve üstü olanlar alabilicek galiba
Aslında en mantıklısı bronz ve üstü. Çünkü bronzlarda belirli bir rütbeye ulaşmış. Zaten sistem için gelen adam bronz değil 80+ olur.

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,541
İsim
Efe Karahan
Şimdi ben Temmuz 2020 de katılmışım neredeyse 1 sene olmuş şimdi benim mesajlarım düşük diye gerçek üye değil miyim bu anlama mı geliyor ? :D
Senin ile aynı zamanda foruma katılanların binlerce mesajları var senin ise 400 bile değil(zaten forumu sevseydin mesaj yazardın)

snachy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Eren

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
Dostum böyle bir saçmalık yok. Sen foruma 1 sene önce bir kez katıl, sonra da insanlara yardim etme, forumu kullanma. Ne anlamı var foruma bir kez katılıp kullanmadıktan sonra.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,574
Üyeler
144,501
Son üye
GhostGamer
Top Bottom