Neler Yeni

360 MM Sıvı Soğutma Önerisi

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
İyi olur vallahi ucuza kaptım :)
Hocam kasanızın üste 360 desteği varsa üste montajlayın üstündeli 3 fan da egzoz işlevi görsün içerideki sıcak avayı dışarı atacak şekilde montajla.

Eğer öne 360 desteği varsa fanlar dışarıdaki havayı kasanın içine atacak şekilde konumlandır.

Yani öne takacaksan intake, üste takacaksan exhaust.

Üste takacaksan radyatör üstte olacak fan altta olacak.

Öne takacaksan fanlar önde olacak radyatör arkada olacak.

CK LasT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Cemal kurt
Hocam kasanızın üste 360 desteği varsa üste montajlayın üstündeli 3 fan da egzoz işlevi görsün içerideki sıcak avayı dışarı atacak şekilde montajla.

Eğer öne 360 desteği varsa fanlar dışarıdaki havayı kasanın içine atacak şekilde konumlandır.

Yani öne takacaksan intake, üste takacaksan exhaust.

Üste takacaksan radyatör üstte olacak fan altta olacak.

Öne takacaksan fanlar önde olacak radyatör arkada olacak.
Sadece önde var dostum. Öndeki fanlar içeri üflerken. Radyatörede üfleyecek. Üstte 2 tane fan ve eğzoz fanı dışarı üfleyecek bu şekilde diyorsunuz sanırım :)
X59 kasa

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Sadece önde var dostum. Öndeki fanlar içeri üflerken. Radyatörede üfleyecek. Üstte 2 tane fan ve eğzoz fanı dışarı üfleyecek bu şekilde diyorsunuz sanırım :)
X59 kasa
Evet o şekil. Öndekiler temiz havayı alacak, arkadaki ve üstteki fanlar sıcak havayı dışarı atacak.

CK LasT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Cemal kurt

Ekler

• 20210706_173912.jpg
    20210706_173912.jpg
    3.2 MB · Hit: 27

CK LasT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Cemal kurt
Korku var :D taksam mi takmasam mi pompayı ne kadar sürsem macunu içinden çıkan macun kalitelidir umarım. hiç yapmadım. Takarım takmasına bi sorun çıkmaz işallah.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun :love:
Sağol 😊 bu pompayla fanları kablolarını nereye takacam. Cpu fan ve cpu opt var

Ekler

• IMG-20210708-WA0005.jpeg
    IMG-20210708-WA0005.jpeg
    3.2 MB · Hit: 23

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,895
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
SilverStone PF360 ARGB öneriyorum, fiyatına göre en iyisi sanırım bu.

Top Bottom