Neler Yeni

Meksika Dicake (Penis Kek) Öneri

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,992
İsim
Cdd Baran
İlgilendiği Kategoriler
Politik a Politik
Selamlar dostlar 30dk önceden açmış olduğum Çaklıt Gofret konusundan sonra bir arkadaşımız kaldıralan bir konusu oldu benimde aklıma Meksika'da yemiş olduğum bir waffle keki geldi .

öncelikle bu bir tatlı önerisidir lütfen admin beyler yanlış anlamayın konu hatalı ise uyarın düzelteyim

DICAKE
1626725899836.png

Dostlar Dicake" Meksika'da yer alan ve kendilerine LGBT+ Dostu diyen bir tatlı dükkanı. Keklerin fiyatı 55 peso iki kek almanız halinde 100 pesoya iniyor. Keklerin şeklinin penise benzemesiden turistlerde merak unsuru uyandırdığı için turistik ve bulunduğu yerin klasikleşmiş bir yeri olarak anılıyor. Tatlıyı yer iken bir sürü espri yapma olanağınız bulunmakta eşiniz veya sevgiliniz ile gitmeniz durumunda ayrı bir deneyim yaşamanız mümkün. Kendin Meksika iken çektiğim herhangi bir bir video olmadığın dolayı sizlere dükkanın videosunu ve kekleri ekte bırakıyorum. (Cinselliğe girebilir ve kural çiğnemesine engel olmak amaçlı spoilerli bir şekilde keklerin fotoğrafını bırakacağım ama kekler penis şeklinde kekler olduğundan bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum ekstra)

Bir Türk arkadaşımızın sevgilisi ile yasağını Dicake deneyimi 13:08

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ağızlarına Almak İçin Para Veriyorlar Keki Yorumlar'Dan Gördüğüm Kadarıyla Herkes Çok Hevesli Kekin Tadına Bakmak İçin.

2mApoo

80+ Silver
Nedense canım çekti. Müptelası oldum artık. hayırlısı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,992
İsim
Cdd Baran
İlgilendiği Kategoriler
Politik a Politik
Beyler ağzıma alır almaz içindeki çikolatası aktı ama yinede güzeldi

Hudzell