Neler Yeni

Aquarius 5AN Geldi!

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
fazla iddaalı olmadı mı :D
Olmadı valla. Biri 2 haftada gönderiyor birisi 2 günde. Müşteri neden beklesin ki? Gamegaraj piyasaya adımlarını yeni attı ama gerçekten hızlı bir giriş yaptı. Sistem fiyatları da uygun. İtopya yada incehesap'dan daha fazla parça tercihi sunuyor. Kronik sorunlu modelleri sistemlerinde kullanmıyor. Yavaş yavaş aşık oluyorum GameGaraj'a.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Dostlar güzel dilekleriniz için çok sağolun. <3 Daha iyileri sizlerin olsun inşallah. :)

1- PSU'larına bakıp bilgilendireceğim, kötü bir yorum görmedim şuana kadar bu konu hakkında, şuanda yanlış bir şey yapmaktan korkuyorum... :D

2- Kasa çok güzel, RGB fanlar kumanda ile kontrol edilebiliyor. Açıp kapatma, renklerin modunu ayarlama gibi bir çok özelliği var. Kasanın soğutması çok iyi. Ön tarafı 3 RGB fanlı ve tamamen hava akışına yönelik tasarlanmış. Arkasında da 1 fan var, yanı cam gibi ama pek anlamam böyle plastiğe yakın bir cam gibi geldi. Ama asla plastik değil. Üstünde de hava akışına yönetik bir ızgara var.

3- Satış sonrası destek asıl şimdi başlıyor. Ekran kartını takarken sordum şöyle şöyle yapın diye tane tane anlattılar sağolsunlar. Ama müşteri hizmetlerinde bir hanımefendi var ki biraz geçiştirmeye yönelik konuşuyor.

Kısacası şimdilik Game Garaj'a yapabileceğim tek yorum: BEKLEDİĞİMDEN ÇOK DAHA İYİLER.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam buraya bol bol fotoğraf atarım, sözüm olsun. :) Şuanda öylesine bir düzenim var ve çok karışık ortalık. :D Ama söz veiryorum kasanın içini fotoğraflayıp size ileteceğim.

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Dostlar güzel dilekleriniz için çok sağolun. <3 Daha iyileri sizlerin olsun inşallah. :)

1- PSU'larına bakıp bilgilendireceğim, kötü bir yorum görmedim şuana kadar bu konu hakkında, şuanda yanlış bir şey yapmaktan korkuyorum... :D

2- Kasa çok güzel, RGB fanlar kumanda ile kontrol edilebiliyor. Açıp kapatma, renklerin modunu ayarlama gibi bir çok özelliği var. Kasanın soğutması çok iyi. Ön tarafı 3 RGB fanlı ve tamamen hava akışına yönelik tasarlanmış. Arkasında da 1 fan var, yanı cam gibi ama pek anlamam böyle plastiğe yakın bir cam gibi geldi. Ama asla plastik değil. Üstünde de hava akışına yönetik bir ızgara var.

3- Satış sonrası destek asıl şimdi başlıyor. Ekran kartını takarken sordum şöyle şöyle yapın diye tane tane anlattılar sağolsunlar. Ama müşteri hizmetlerinde bir hanımefendi var ki biraz geçiştirmeye yönelik konuşuyor.

Kısacası şimdilik Game Garaj'a yapabileceğim tek yorum: BEKLEDİĞİMDEN ÇOK DAHA İYİLER.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam buraya bol bol fotoğraf atarım, sözüm olsun. :) Şuanda öylesine bir düzenim var ve çok karışık ortalık. :D Ama söz veiryorum kasanın içini fotoğraflayıp size ileteceğim.
Oyunlarda aldığınız fps değerlerini yazar mısınız ?

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Dostlar şuanda bu yazıyı yeni bilgisayarımdan yazıyorum. Kargom İstanbul'dan Eskişehir'e hiçbir sorun yaşamadan 2 günde geldi. Şimdiden söyleyeyim, Game Garaj'a güvenebilirsiniz. Hem hızlı kargoluyorlar hem de diğer sitelere göre çok daha ucuza geliyor sistem. (Sistemimi merak edenler imza kısmıma bakabilirler.)

Daha sonra detaylı olarak yazı hazırlayacağım ama şuanda Game Garaj ve sistem hakkında sorusu olan varsa cevaplayabilirim.
Ramler silikonlu diyolar doğru mu

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Son düzenleme:

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Dostlar şuanda tek soru işaretim BIOS'u sanırım tam olarak yap

Oyunlar iniyor, MSI Afterburner indi. Oynamaya başladıktan sonra yazarım :)
reis aynı sistemi 1650S ile alacağım yakın tarihte de 8gb ram indirimlerden alıp takmayı düşünüyorum sitede pahalı geldi bana kasanın fotoğraflarını ve oyun inince hangi ayarlarda kaç fps ortalama aldığını söylerseniz çok sevinirim :)

Yiğit Karslı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Yiğit Karslı
Dostlar şuanda bu yazıyı yeni bilgisayarımdan yazıyorum. Kargom İstanbul'dan Eskişehir'e hiçbir sorun yaşamadan 2 günde geldi. Şimdiden söyleyeyim, Game Garaj'a güvenebilirsiniz. Hem hızlı kargoluyorlar hem de diğer sitelere göre çok daha ucuza geliyor sistem. (Sistemimi merak edenler imza kısmıma bakabilirler.)

Daha sonra detaylı olarak yazı hazırlayacağım ama şuanda Game Garaj ve sistem hakkında sorusu olan varsa cevaplayabilirim.
Taksit yapınca fiyat atıyormu?

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Knk onun yerine pollux serisinde 1650s yap daha ucuza gelir
reis aynı sistemi 1650S ile alacağım yakın tarihte de 8gb RAM indirimlerden alıp takmayı düşünüyorum sitede pahalı geldi bana kasanın fotoğraflarını ve oyun inince hangi ayarlarda kaç fps ortalama aldığını söylerseniz çok sevinirim :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,654
Üyeler
141,737
Son üye
fkrtvc
Top Bottom