Neler Yeni

"pankyy" İsimli Yayıncı Fake Bit Olayını Yaptığını İtiraf Etti.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,424
İsim
Ümit Can
İtiraf etmesi yaptığı yanlışı, dolandırıcılığı ortadan kaldırıyor ya zaten.
Böyle bir şey mi dedim şimdi ben? Lafı başka taraflarınızdan anlayıp artistlik taslamayın burada.

Tebrik edilecek bir hareket yok. Adı geçsin geçmesin yarın öbür gün ucu ona dokunur diye yapmıştır emin olabilirsin. Böyle bir şeyin yapılmasının suç olduğunu bilmeyecek kadar ***** değildir. Neyse bakalım ilerleyen günlerde neler olacak.
Ucu ona dokunduğunda o ilk gösterdiği SS'leri gösterip "Abi bakın ben bişey yapmadım" diyebilirdi çünkü elinde gene bir kanıt var. (gösterdiği SS'lerden bahsediyorum)
Adam fake bit attığı siteye kadar gösterip kendini ifşalıyor. Bu öbür gün ucu ona dokunsun veya dokunmasın bunu yapması bana kalırsa iyi bişey.
Kim bilir daha ne kadar yayıncı var ismi çıkmayıp sessizce oturan.
Burada tebrik ettiğim kısım oydu. Yoksa pankyy'i Twitch komik anlardaki klipleri dışında oturup izlemem fanı da değilim savunmaya da çalışmıyorum...

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Umarım bu ülkenin en dürüst ve işini en iyi yapan hakim ve savcıları bu davaya bakar, hak ettikleri cezayı alırlar.
Daha önce banka hesabım boşaltıldığı için çok kinliyim bu hırsızlara ve bunlarla iş birliği yapan namussuzlara.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Böyle bir şey mi dedim şimdi ben? Lafı başka taraflarınızdan anlayıp artistlik taslamayın burada.

Ucu ona dokunduğunda o ilk gösterdiği SS'leri gösterip "Abi bakın ben bişey yapmadım" diyebilirdi çünkü elinde gene bir kanıt var. (gösterdiği SS'lerden bahsediyorum)
Adam fake bit attığı siteye kadar gösterip kendini ifşalıyor. Bu öbür gün ucu ona dokunsun veya dokunmasın bunu yapması bana kalırsa iyi bişey.
Burada tebrik ettiğim kısım oydu. Yoksa pankyy'i Twitch komik anlardaki klipleri dışında oturup izlemem fanı da değilim savunmaya da çalışmıyorum...
Artistlik taslamak derken? Senin tebrik ettiğin kişi başkalarını dolandırdı kardeşim. Sen neden bahsediyorsun?

DaffyGraphic

80+ Silver
Umarım bu ülkenin en dürüst ve işini en iyi yapan hakim ve savcıları bu davaya bakar, hak ettikleri cezayı alırlar.
Daha önce banka hesabım boşaltıldığı için çok kinliyim bu hırsızlara ve bunlarla iş birliği yapan namussuzlara.
Bende banka hesabımdan paraların çalınmasından korkuyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Artistlik taslamak derken? Senin tebrik ettiğin kişi başkalarını dolandırdı kardeşim. Sen neden bahsediyorsun?
Katılıyorum.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ulan ayı

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,424
İsim
Ümit Can
Tam olarak neyi tebrik ettiğimi aşağıda açıkça belirttim. Tekrar okuyabilirsin. Eğer anlamadıysan bir kere daha da okuyabilirsin.

Tekrar ediyorum Pankyy'i sağda solda gördüğüm klipleri dışında takip etmem. Fanı falan da değilim savunmaya da çalışmıyorum. Yaptığı yanlışın da farkındayım. Fakat bildiğin üzere hiçbir yerde ismi geçmeyen bir yayıncıydı. Bu olay ortaya çıkmadan çıkıpta kendi itiraf etmesi sizi bilmem ama bana kalırsa evet iyi bir hareket.

DaffyGraphic

80+ Silver
Tam olarak neyi tebrik ettiğimi aşağıda açıkça belirttim. Tekrar okuyabilirsin. Eğer anlamadıysan bir kere daha da okuyabilirsin.

Tekrar ediyorum Pankyy'i sağda solda gördüğüm klipleri dışında takip etmem. Fanı falan da değilim savunmaya da çalışmıyorum. Yaptığı yanlışın da farkındayım. Fakat bu olay ortaya çıkmadan çıkıpta kendi itiraf etmesi sizi bilmem ama bana kalırsa evet iyi bir hareket.
Olay patladı,ondan sonra itiraf etti.
Patlamadan önce bunları itiraf etseydi,yaptığı an itiraf etseydi,az da olsa takdir edilesi haraket olacaktı.

DaffyGraphic

80+ Silver
Doymuyorlar! Ne güzel imkan bulmuşsun işinden kazanıyorsun zaten devam etsene güzelce kazanmaya. Hep daha fazla kazanma hırsı kapamış gözlerini. Gayet de hepsi biliyor bunun hırsızlık olduğunu.
Gerçekten doymuyorlar.

2mApoo

80+ Silver
Beylerr kimsenin dediklerine kanmayın. Özür videoları falan hepsi cırt işler .
Benim fikrimce birçoğu yapmıştır. Hiçbiri temiz değil bence.
G.O beyler. Yaptıklarının hırsızlıktan başka bişey değil. 100 dolar 10,000 farketmez. Hırsızlık hırsızlıktır.
Kesinlikle tutuklanmalılar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,950
Üyeler
142,844
Son üye
KaanMcGregor
Top Bottom