Neler Yeni

(10/10) DA Forum CS:GO Müsabakası #2

Maykıl

80+ Silver
Evet sunucu 128 tick. Verdiğim linkten Fastcup ı indir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Maykil Sistem özelliklerin nedir şu an?
A520 anakart
Gtx 1050 ti
Corsair spec delta
Cv650 watt
İslemciyle sogutucu kaldi sogutucuyu almaya gidiyorum ordan iskemciyi alacagim

A520 anakart
Gtx 1050 ti
Corsair spec delta
Cv650 watt
Valorant odakli pc ekran ksrti geliscek islemci 5600x (x olmasinin birsey katmadigini biliyorum 2. Elden ucuza geliyor)

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
cs go yu indiriyorum dedin. işlemci yoksa nasıl indiriyon

ödüllü istiyorsanız yetkim dışında değilse ben yazın güzel turnuvalar organize edebilirim ödüllü ödüllü
Yazın yapabilirsiniz yetki gerekmiyor.

Maykıl

80+ Silver
cs go yu indiriyorum dedin. işlemci yoksa nasıl indiriyon

Yazın yapabilirsiniz yetki gerekmiyor.
1 saate indiribelirisem dedim iskemciyi aldiktan eve geldikten sonra 1 saatim kaliyo yaklasik

1 saate cs inerse gelebilirim pc nin son parcalarini aliyorum bugun yedejlere yazarmisin
"son parcalarini aliyorum bugun"

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Satranç ne zaman gelir?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Satranç turnuvasında kaç dakika süre var müsabaka başına?
10 dk

@Maykil Katılabilecek misin?
1 saatte iner. 18 de başlatsan 19 a kadar iner. İşlemci montajı falan...

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit