Neler Yeni

Sinerji ctv-5 alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Ogün Ulaş Dedeler
4. nesil amdleri tam bilmiyorum ama ram frekansı 3600 olsa işlemci için daha verimli olur gibi geldi. Onun dışında 10-11 arası forumda daha performanslı sistemler gördüm gibi. Aktif arkadaşlar yardımcı olur zaten.

Rebellee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Turgay Turgut
Sizce değer mi
aslında değer bende almayı düşünüyorum fakat işlemci zayıf kalmış onun harici psu ama fiyatına göre fena değil bu sistem beklemekte gene fayda var daha iyisi çıkabilir

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,546
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Yani fiyata göre iyi

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Mustafa tsn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aslında değer bende almayı düşünüyorum fakat işlemci zayıf kalmış onun harici psu ama fiyatına göre fena değil bu sistem beklemekte gene fayda var daha iyisi çıkabilir
Valla hocam acayip karıştı kafam
Kendim toplayıp rx sistem dizsem diyorum sonra amd sıkıntılarını görüyorum forumlarda ondan cayıyorum
2 haftada 7.5-8k dan 10kya bütçe arttırmam 2 hafta önceki f/p bilgisayarları alamadığımdan pişmanlık yapıyo
Şimdiki sistemlere bakıyorum abdullah abi pc hocası gibi kanallar şimdi çıkarmıyor çıkarasada bütçe üstü çıkıyor
Beklesem diyorum ama fiyatların artmasından korkuyorum anasını satayım alt tarafı bi pc alacaz

index2i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Ömer-Zemin
işlemciyi 5500 yapınca 11161 lira oluyor bence bu şekilde daha iyi olur 700 civarı bi fiyat farkı var sadece

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis

index2i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Ömer-Zemin
Kendim toplayıp rx sistem dizsem diyorum sonra amd sıkıntılarını görüyorum forumlarda ondan cayıyorum
2 haftada 7.5-8k dan 10kya bütçe arttırmam 2 hafta önceki f/p bilgisayarları alamadığımdan pişmanlık yapıyo
Şimdiki sistemlere bakıyorum abdullah abi pc hocası gibi kanallar şimdi çıkarmıyor çıkarasada bütçe üstü çıkıyor
Beklesem diyorum ama fiyatların artmasından korkuyorum anasını satayım alt tarafı bi pc alacaz
aynı durumu ben de yaşadım hocam daha geçen aynı sistemi pch paylaştı 9500e almadım şu an pişmanım

• Beğen
Reaksiyonlar: Mtsn

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Ortalama. ne çok kötü ne çok iyi. Şuanda biraz daha kurak olan piyasada alınabilir.

Rebellee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Turgay Turgut
hocam son 3 hafta içinde on numara sistemler çıkardılar bende kaçırdım ama şuanda hazır sistem beklemek daha uygun gibi dir

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,546
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Bir tek güç kaynağı şüphe ediyor bence
Çokta kötü değilmiş be. 5 Korumalı gözüküyor doğruysa. İç yapısı hakkında bilgim yok ama.

@of Beauty and Rage şu PSU piyasadaki en merak ettiğim PSU'lardan. iç yapısını ve lehimlerinin kalitesini biliyor musun? +80'i büyük ihtimalle fake ama.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,390
Üyeler
141,830
Son üye
lifed
Top Bottom