Neler Yeni

2. El PlayStation 4 Fat Kasa Alınır Mı?

C@NN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Yusuf Can Gütmen
Instagram
www.instagram.com/yusufcan_gutmen
Steam
✬ | C@NN
Merhaba bütçem 3000₺ civarı ikinci el çift kollu PS 4 arıyorumdum 3200₺ ye çift kollu buldum fakat fat kasa alınır mı?

Ekler

• Screenshot_2022-07-23-11-50-05-69_a73515d2fb65d24db86db4fc19691f7b.jpg
    Screenshot_2022-07-23-11-50-05-69_a73515d2fb65d24db86db4fc19691f7b.jpg
    989.1 KB · Hit: 56

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,129
İsim
MehmedVII
Merhaba bütçem 3000₺ civarı ikinci el çift kollu PS 4 arıyorumdum 3200₺ ye çift kollu buldum fakat fat kasa alınır mı?
Bu devirde bu fiyata fat kasa alınmaz minimum slim öneririm CUH'larla ilgili de bir konu açabilirsin 2500TL civarı güzel slim model bulursun

C@NN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Yusuf Can Gütmen
Instagram
www.instagram.com/yusufcan_gutmen
Steam
✬ | C@NN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu devirde bu fiyata fat kasa alınmaz minimum slim öneririm CUH'larla ilgili de bir konu açabilirsin 2500TL civarı güzel slim model bulursun
Teşekkür ederim dediğinizi yapacağım

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
ozan canbaşal
bence zorlasan pro bile bulursun o fiyata.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,443
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Niye yanlış bilgi veriyorsun adama nerede bulunuyor atsana bende alacağım o fiyata varsa adamı dolandırıcıya yönlendirmeden başka bir şey yapmıyorsunuz elindeki paradan olacak adam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence zorlasan pro bile bulursun o fiyata.
Ayn atsana mesaj yazmak için yanlış saçma sapan bilgiler vermeyin adamı dolandırıcıya yönlendiriyorsunuz resmi satış fiyatı 9.500 10.000 bin TL olan konsol ayn var.

Kesinlikle PS4 Fat Parlak model almayınız elinizden geldiğince Fat ya da Slim modellere bakın arkadaşlar çok yanlış bilgi veriyorlar o fiyata satılan ilanlar hepsi dolandırıcı bulmanızın da imkansız zaten yok çünkü.

Niye yanlış bilgi veriyorsun adama nerede bulunuyor atsana bende alacağım o fiyata varsa adamı dolandırıcıya yönlendirmeden başka bir şey yapmıyorsunuz elindeki paradan olacak adam.

Ayn atsana mesaj yazmak için yanlış saçma sapan bilgiler vermeyin adamı dolandırıcıya yönlendiriyorsunuz resmi satış fiyatı 9.500 10.000 bin TL olan konsol ayn var.

Kesinlikle PS4 Fat Parlak model almayınız elinizden geldiğince Fat ya da Slim modellere bakın arkadaşlar çok yanlış bilgi veriyorlar o fiyata satılan ilanlar hepsi dolandırıcı bulmanızın da imkansız zaten yok çünkü.
Ne gülüyorsun sıkıntılı mısın kardeşim cevap ver raporlanacaksın boş yere reaksiyon atma hem dolandırıcılığa yönlendiriyorsun yanlış bilgi vererek hem de gülüyorsun ayıp be cidden atsana bana bulduysan ilan linkini sana cevabını vereyim.

Son düzenleme:

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,129
İsim
MehmedVII
Yanlış Bilgilendirme

Ne gülüyorsun sıkıntılı mısın kardeşim cevap ver raporlanacaksın boş yere reaksiyon atma hem dolandırıcılığa yönlendiriyorsun yanlış bilgi vererek hem de gülüyorsun ayıp be cidden atsana bana bulduysan ilan linkini sana cevabını vereyim.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,443
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
İlan tarihlerine bak raporlandın hala ilan atıyorsun bir de mesaj sayım artsın diye boş boş yorum yazma.

Ekler

• Screenshot.png
    Screenshot.png
    34.4 KB · Hit: 36
  • Screenshot (1).png
    Screenshot (1).png
    29.5 KB · Hit: 40
  • Screenshot (2).png
    Screenshot (2).png
    44.4 KB · Hit: 36
  • Screenshot (3).png
    Screenshot (3).png
    36.7 KB · Hit: 39

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,129
İsim
MehmedVII

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,443
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Tamam kanka hep sen haklısın, ÇOK YAŞA!
Bana özelden atığın mesaj kendin ile ilgilimi acaba :) hala pişkin pişkin konuşuyorsun insanlara yanlış bilgi verip bu nasıl karaktersizliktir anlamadım daha birde haklı zannetmen üzücü kendini.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,443
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Burda da mı yaw 😭
Dolandırıcıların eline düşmek istemezsiniz bence sizin için tartışıyorum verdiği ilanlar sahte ya da eski verdiği fiyat zaten siz bulabildiniz mi 2500TL civarı güzel slim model bulursun demiş daha nasıl dolandırıcının eline atsın sizi.

Top Bottom