Neler Yeni

Donanım Arşivi Sistem Eleştirisi ve Yapılan Ayıp

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Bu yapılan hoş bir şey değildi. Sistem gerçekten hoş olmuş fakat yapılanın büyük bir ayıp olduğunu düşünüyorum.
1.5 aydır millet düşük bütçeli sistem bekliyor. Kendisi de zaten düşük bütçeli sistem geliyor diye açıklama yapmıştı.
Parçaların daha öncesinde hazır olduğunu söylemişti. 5600xt li bir sistemi 4k bandına veremeyeceğini kendisi de biliyordu. Bunu yaklaşık 1 ay önce söyleyip yüzlerce kişiyi daha önceden haberdar edebilirdi.
Bir sürü insan 1.5 aydır annesine babasına yalvarıp ortalama 4k civarında sistem aldırmak için uğraşıyor çabalıyor.
Sistemin çıkmasına 2 gün kala düşük bütçeli gelmeyecek demesi çok yanlış. Donanım Arşivini bu konuda kınıyorum.
Yüzlerce kişinin hayaliyle oynadı.

Yanlış anlaşılma olmasın, sistem mükemmel olmuş, eleştirdiğim tek konu yapılan yanlış.

Anıl.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Mustafa Anıl
Diğer kanalların çalıntı içerik yapmaması için söylemediğini düşünüyorum.
ayrıca düşük bütçeli yaparsa stoklar hızlı bir şekilde erir belki göremezsin bile sistemi
stok sıkıntısı varken biraz daha yüksek bütçeli yapması mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan Ali Bilen
haklısınız bu konuda keşke 4000tl monitor kasa dahil sistem gelse satış rekoru kırar

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adam istese sistem bile çıkarmaz be konuşuyorsun sen
:D??
Bu sistemin alıcıları var, bir haber yapıyor ve ben bu günüme kadar Abdullah Abiye sonuna kadar güvenen biriydim.
İsterse çıkarıp çıkarmayacağını biliyorum, adamın da ekmek teknesi bu, burdan para kazanıyor.
Bir iş yapılıyorsa doğru yapılmalı.

HumanvVol2

80+ Bronze
Korona yüzünden stoklar sıkıntılı ve dolar uçmuş reis toplarsam 200 tane stok olur diyor en son 250 stoku 2 saate bitirmiştik

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Diğer kanalların çalıntı içerik yapmaması için söylemediğini düşünüyorum.
Zannetmiyorum, bu güne kadar böyle bir şey olmadı. Ayrıca bu sistemin alıcı kitlesi zaten belli. Yapılan yanlış.

cihaTT

80+ Bronze
:D??
Bu sistemin alıcıları var, bir haber yapıyor ve ben bu günüme kadar Abdullah Abiye sonuna kadar güvenen biriydim.
İsterse çıkarıp çıkarmayacağını biliyorum, adamın da ekmek teknesi bu, burdan para kazanıyor.
Bir iş yapılıyorsa doğru yapılmalı.
Adam zaten doğru yaptı bu alıcağı sistemde satıcak ve stokları biticek.Herkese hitap etmese bile sonuç olarak satıcak illaki birilerinin bütçesi ne uygun

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Gerekli cevabı verdim. Bildirimlerini kontrol edebilirsin.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Piyasadan haberin varmi ? Yoksa acikliyayim stok yok, dolar firladi,
Korona yüzünden stoklar sıkıntılı ve dolar uçmuş reis toplarsam 200 tane stok olur diyor en son 250 stoku 2 saate bitirmiştik
Stoklardan bahsetmiyorum, yapılan yanlış haber verilmemesi.
1 ay önceden sistemin parçaları hazır dedi, herkes 4k bandında bekliyor.
Son 2 günde haber verilmesinin mantığı yok, 1 ay öncesinde verseydi haberini.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom