Neler Yeni

Donanım Arşivi Sistem Eleştirisi ve Yapılan Ayıp

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

cihaTT

80+ Bronze

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,941
İsim
Sarp Yılmaz
Yani sende haklısın fakat burada şöyle bir faktör var Dolar ve Stok sıkıntısı o yüzden , ben eminim ki Abdullah abi elinden geleni yapmıştır fiyatı en düşükte tutmak için en azından biz güveniyoruz böyle olduğuna :)

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
haklısınız bu konuda keşke 4000tl monitor kasa dahil sistem gelse satış rekoru kırar
Bu dolar kurunda onu yapması imkansız. Yapar ama şöyle olur parçalar çok düşük donanımlı olur. 1600 rx 570 8gb ram koyar. bide lgnin 21.5" monitörü koyar buna benzer bir şey olur.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Adam zaten doğru yaptı bu alıcağı sistemde satıcak ve stokları biticek.Herkese hitap etmese bile sonuç olarak satıcak illaki birilerinin bütçesi ne uygun
Evet kendisi yine kazanıcak. Sistem zaten güzel olmuş.
Yaptığı yanlış takipçilerinin güvenini kaybetmesi.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Corona'yı arka arkaya sokağa çıkma yasağını gümrüklerdeki sınırlandırmayı falan hep ben yaptım. Onun için ayıp bana gerçekten

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Yani sende haklısın fakat burada şöyle bir faktör var Dolar ve Stok sıkıntısı o yüzden , ben eminim ki Abdullah abi elinden geleni yapmıştır fiyatı en düşükte tutmak için en azından biz güveniyoruz böyle olduğuna :)
Mesajı okumuyor musunuz?
Eleştirdiğim nokta sistem değil. Sistem gayet başarılı.
Ama 2 aydır düşük bütçeli sistem bekleyen arkadaşım var. Bunun haberini son 2 günde vermeseydi şu ana kadar bilgisayar sahibi olurdu. Yaptığı yanlış açıklaması zaten.

BerJhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Taha Bercan Ulugöl
Bu yapılan hoş bir şey değildi. Sistem gerçekten hoş olmuş fakat yapılanın büyük bir ayıp olduğunu düşünüyorum.
1.5 aydır millet düşük bütçeli sistem bekliyor. Kendisi de zaten düşük bütçeli sistem geliyor diye açıklama yapmıştı.
Parçaların daha öncesinde hazır olduğunu söylemişti. 5600xt li bir sistemi 4k bandına veremeyeceğini kendisi de biliyordu. Bunu yaklaşık 1 ay önce söyleyip yüzlerce kişiyi daha önceden haberdar edebilirdi.
Bir sürü insan 1.5 aydır annesine babasına yalvarıp ortalama 4k civarında sistem aldırmak için uğraşıyor çabalıyor.
Sistemin çıkmasına 2 gün kala düşük bütçeli gelmeyecek demesi çok yanlış. Donanım Arşivini bu konuda kınıyorum.
Yüzlerce kişinin hayaliyle oynadı.

Yanlış anlaşılma olmasın, sistem mükemmel olmuş, eleştirdiğim tek konu yapılan yanlış.
bu dolar kuru ve pandemiyle sen bit pazarından topla 4k ya pc yi

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Stoklardan bahsetmiyorum, yapılan yanlış haber verilmemesi.
1 ay önceden sistemin parçaları hazır dedi, herkes 4k bandında bekliyor.
Son 2 günde haber verilmesinin mantığı yok, 1 ay öncesinde verseydi haberini.
Size bir cevap vermiştim yine söyleyeyim. Forumda zaten "düşük bütçeli sistem gelmeyecek" , "piyasa berbat" şeklinde açıklamalar yapıldı. Ayrıca şuan ki piyasa cidden berbat. Bunu demeniz saçma çünkü görmemek sizin suçunuz. Sanki diğer sistemlerde önceden bilgi veriliyor mu ? Hayır. Madem o kadar beklediniz , zaten diğer sistemin düşük bütçeli olacağını söylüyor sık dişini onu al.

Obito Uchiha

80+ Silver
Bu yapılan hoş bir şey değildi. Sistem gerçekten hoş olmuş fakat yapılanın büyük bir ayıp olduğunu düşünüyorum.
1.5 aydır millet düşük bütçeli sistem bekliyor. Kendisi de zaten düşük bütçeli sistem geliyor diye açıklama yapmıştı.
Parçaların daha öncesinde hazır olduğunu söylemişti. 5600xt li bir sistemi 4k bandına veremeyeceğini kendisi de biliyordu. Bunu yaklaşık 1 ay önce söyleyip yüzlerce kişiyi daha önceden haberdar edebilirdi.
Bir sürü insan 1.5 aydır annesine babasına yalvarıp ortalama 4k civarında sistem aldırmak için uğraşıyor çabalıyor.
Sistemin çıkmasına 2 gün kala düşük bütçeli gelmeyecek demesi çok yanlış. Donanım Arşivini bu konuda kınıyorum.
Yüzlerce kişinin hayaliyle oynadı.

Yanlış anlaşılma olmasın, sistem mükemmel olmuş, eleştirdiğim tek konu yapılan yanlış.
El Capitan daha iyi diyecektim ama kasası ve ssd si daha kötüymüş.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Corona'yı arka arkaya sokağa çıkma yasağını gümrüklerdeki sınırlandırmayı falan hep ben yaptım. Onun için ayıp bana gerçekten
Parçalar hazır diye bir mesaj yazmıştın. O sıralarda niçin düşük bütçeli sistem gelmeyeceğini haber etmedin abi?
Sistem gayet iyi olmuş. Ve senin de gerçekten bizi düşünerek düşük bütçeli sistem çıkarmak istediğini biliyorum. Fakat keşke son 2 gün haber vermeseydin.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,895
Üyeler
142,049
Son üye
sadik07
Top Bottom