Neler Yeni

Sahibinden Param Güvende Hakkında

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Muhammed Berat Yörük
Arkadaşlar param güvende ile sahibinden üzerinden satış yapacağım sahibinden.com bu işten ne kadar komisyon kesiyor? Bilgisi olan arkadaşlar ilgilenirse sevinirim:)

Cesur49

80+ Bronze
Arkadaşlar param güvende ile sahibinden üzerinden satış yapacağım sahibinden.com bu işten ne kadar komisyon kesiyor? Bilgisi olan arkadaşlar ilgilenirse sevinirim:)
Yüzde on diye biliyorum. Ama alıcıya yüklüyordu yanlış olmasam.

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Dr Luciano
siz paranızı tam alıyorsunuz. satın alan kişi param güvende ile alırken, komisyonu ödüyor...

masperv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Muhammed
alıcıya %10 komisyon keser.3500 tl üzerinde ki tüm işlemler için 350 lirada sabittir.

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Muhammed Berat Yörük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet hocam alıcıya yüklüyor onu biliyorum fakat sorun şu bu sefer arkadaş kabul etmeyebilir çünkü 12bine sistem satacağım. Kesin %10 mu emin miyiz biyerde okudum fakat orda da %5 olduğu söyleniyordu sahibinden.com müşteri temsilcisi ile görüşmek istediğimde ise ulaşamıyorum açmıyorlar telefonu bekliyorum yarım saat kırk dakika kapanıyor ardından
Mesaj otomatik birleştirildi:

alıcıya %10 komisyon keser.3500 TL üzerinde ki tüm işlemler için 350 lirada sabittir.
çok teşekkür ederim hocam yani 12000 tl içinde yine 350 tl kesiyor değil mi

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
12 bin liralık bir bilgisayar ilanı bulup kontrol edebilirsin. Şu an baktım 12k'ya kasa koyan bir ilana satın al dediğimde 600 lira çıktı.

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Berk Era
Bende bi PS5 satıyordum adama 890 lira ödeme çıkmış. Bende zaten bu sisteme güvenemediğim için param güvendeyle satışı kapattım. Niyeyse satıcıyı koruyan bi sisteme hiç benzemiyor.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Kaça koyduysanız o fiyat satılınca size gelir alıcı biraz daha fazla öder.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Bende bi PS5 satıyordum adama 890 lira ödeme çıkmış. Bende zaten bu sisteme güvenemediğim için param güvendeyle satışı kapattım. Niyeyse satıcıyı koruyan bi sisteme hiç benzemiyor.
Hizmet bedeli altında büyük paralar alıyor işte bende çareyi 150 liraya satıp gerisini havale olarak alıyorum artık ki alana da verenede girmesin

12 bin liralık bir bilgisayar ilanı bulup kontrol edebilirsin. Şu an baktım 12k'ya kasa koyan bir ilana satın al dediğimde 600 lira çıktı.
@masperv bu nasıl oluyor hocam ozaman ?

Lyndray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Furkan Kaya
eskiden üst limit 350 liraydı şimdi %5 yaptılar diye biliyorum

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Muhammed Berat Yörük
teşekkürler hocam

herkese çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için iyi forumlar

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
teşekkürler hocam

herkese çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için iyi forumlar
Çareyi benim yaptığım gibi bulabilirsiniz tabi havale ile sorun çıkarmazsa arkadaş 15 lira ödemiş oluyor kargo

Top Bottom