Neler Yeni

Sahibinden Param Güvende Hakkında

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Muhammed Berat Yörük
hocam güncellemişler tarifeyi galiba. ben alışveriş yaptığımda 350 lira kesmişlerdi.galiba üst limiti kaldırmışlar.
hmm tamamdır hocam o zaman biraz daha araştırayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çareyi benim yaptığım gibi bulabilirsiniz tabi havale ile sorun çıkarmazsa arkadaş 15 lira ödemiş oluyor kargo
siz nasıl yaptınız hocam

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,345
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
hmm tamamdır hocam o zaman biraz daha araştırayım

siz nasıl yaptınız hocam
150 liraya ilana koyuyorum 165 liraya alıyor sonra
ürün 1000 lira mesela 850 lirasını ibana atıyor bende kargoya veriyorum tabi bira güven kazanmak şart alıcılar genelde güvenemiyor.

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Muhammed Berat Yörük
150 liraya ilana koyuyorum 165 liraya alıyor sonra
ürün 1000 lira mesela 850 lirasını ibana atıyor bende kargoya veriyorum tabi bira güven kazanmak şart alıcılar genelde güvenemiyor.
anladım hocam dediğiniz mantıklı ama güven şart gerçekten

Dolaptan aldım psu 11 TL çıktı kargo hariç dolap daha mantıklı olabilir
teşekkürler hocam düşüneceğim

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
sahibindende bir kere param güvendeyle satış yaptım daha da yapmam. param güvendeyle satışta bir kargo büyüklüğü sınırı varmış bilmem kaç desi'ymiş (örnek 7 diyelim) ben g27 sattım kutuladım bir güzel kargoya bi götürdüm kargocu bunun desisi (30 dedi örnek) sistemin kargosunu kullanamadım ayrıyeten dolap üzerinden satış yapıp sahibinden de ki kargo için de küçük bir zarf gönderdim dolandırılmanın ucundan dönerek sattığım tek üründü kendisi...

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Muhammed Berat Yörük
sahibindende bir kere param güvendeyle satış yaptım daha da yapmam. param güvendeyle satışta bir kargo büyüklüğü sınırı varmış bilmem kaç desi'ymiş (örnek 7 diyelim) ben g27 sattım kutuladım bir güzel kargoya bi götürdüm kargocu bunun desisi (30 dedi örnek) sistemin kargosunu kullanamadım ayrıyeten dolap üzerinden satış yapıp sahibinden de ki kargo için de küçük bir zarf gönderdim dolandırılmanın ucundan dönerek sattığım tek üründü kendisi...
ben de sanırım dolap üzerinden satacağım teşekkür ederim

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu tür firmalar her zaman alıcıyı koruyor. Satıcının ruhu duymadan ürün bir anda kötü bir şekilde satıcıya geliyor. Özellikle elektronik ürünlerde kullanmamaya çalışıyorum.

Top Bottom