Neler Yeni

R5600 6750xt vs i5 13400f 3060ti

milenix

80+ Gold
Herkes intel nvidia diyor. Amd diyenler de performansı daha iyi onlar fanboy diyor. Gerçekten hangisini alsam diye arada kalıyorum.
fanboyluksa fanboyluk bence AMD EKRAN KARTI ALINMAZ SONRA GELİP FORUMDA YOK WATTMAN YOK SİYAH EKRAN YOK DONMA YOK TAKILMA DİYE AĞLARSINIZ

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

Goatseb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Multi kasa Vettel
Dostum açıkçası ben de fanboyum. Nvidia'ya Amd'den daha çok güveniyorum. Arada uçurum olmadığından tercih meselesi gibi düşünüyorum. Normalde üstteki sistem tercih edilebilir fakat işlemci 13. nesil bu ay çıkmış güçlü bir i5 olunca ekran kartını ileride değiştirebilirim fakat işlemciyi değiştiremem diye düşünüyorum.
Daha çok güvenmek fanboy olmak anlamına gelmez. 13. Nesil 1700 soketi kullanıyor, 14. Nesilde sanırım değişecek İntel in kötü tarafı biraz. O yüzden evet işlemci değiştirme şansın olmayacak, anakartı ile beraber değişmen gerekecek.

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
fanboyluksa fanboyluk bence AMD EKRAN KARTI ALINMAZ SONRA GELİP FORUMDA YOK WATTMAN YOK SİYAH EKRAN YOK DONMA YOK TAKILMA DİYE AĞLARSINIZ
6600 kullanıyorum 1 defa watman diye yazmadım arkadaşımda 6700 kullanıyor oda aynı şekilde ?

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, PUBG.
siz şanslıymışsınız amd kumar gibi
hocam bende çok sevmem amd hatta alırken wattman diye düşündümde o wattman olayı geride kalmış sıfır hatayla kullanıyorum ve ilk defa amd kullanıyorum hatta ilk kurduğumda sistemi yanlışlıkla 6700xt driverı yükledim onla 2 haftaya yakın kullandım hiç sıkıntı yaşamadım.

milenix

80+ Gold
hocam bende çok sevmem amd hatta alırken wattman diye düşündümde o wattman olayı geride kalmış sıfır hatayla kullanıyorum ve ilk defa amd kullanıyorum hatta ilk kurduğumda sistemi yanlışlıkla 6700xt driverı yükledim onla 2 haftaya yakın kullandım hiç sıkıntı yaşamadım.
yok hocam eskidende aynıydı şimdide kimi kartlarda hiç sorun çıkmazken kimi kartlar sorunsuz günü olmuyor

Top Bottom