Neler Yeni

IOS Iphone 6S alınır mı?

NRxZero

80+
Arkadaşlar bir akrabam iPhone 6S almış 16 Gb tr modeli kozmetik 10/8.5 8 falan alır hiç açılmamış yandaki tornavidaları dikkatle baktım hiç bir şey degmemiş ve bin liraya almış eski telefonu bozuldugu için almış ve telefonunu 1 aya yaptıracak ben bu telefonu bin lira veya üstüne alayımmı
Not: telefonun bataryası %69 da fakat batarya sıkıntı degil evde birsürü iphone için sıfır orijinal bataryalar var.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,037
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Android tercih et bütcen az ise iphone gene güzel eski modelleri ama artık yani performans düşmeye başladı özellikle 16gb işine yaramaz yani tek yapıcağın şey youtubedan video izlemek yada telefonla konuşmak olur yani bide batarya %69 sıkıntı.

şahin doğan

80+ Platinum
Android tercih et bütcen az ise iphone gene güzel eski modelleri ama artık yani performans düşmeye başladı özellikle 16gb işine yaramaz yani tek yapıcağın şey youtubedan video izlemek yada telefonla konuşmak olur yani bide batarya %69 sıkıntı.
1000 TL'ye 6S performansı verebilecek Android cihaz yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bir akrabam iPhone 6S almış 16 Gb tr modeli kozmetik 10/8.5 8 falan alır hiç açılmamış yandaki tornavidaları dikkatle baktım hiç bir şey degmemiş ve bin liraya almış eski telefonu bozuldugu için almış ve telefonunu 1 aya yaptıracak ben bu telefonu bin lira veya üstüne alayımmı
Not: telefonun bataryası %69 da fakat batarya sıkıntı degil evde birsürü iphone için sıfır orijinal bataryalar var.
1000 TL'ye alınır.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,037
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
1000 TL'ye 6S performansı verebilecek Android cihaz yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1000 TL'ye alınır.
Bütceyi görmedim ama doğrudur o kadar az ise bütce şuanki telefonlara bakarsan evet iphone 6s daha iyidirde hiç mi başka tercih yok?

NRxZero

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bataryayı degiştiririm ben 16 gb yetiyor bana kullandıgım telefonda 16

şahin doğan

80+ Platinum

WoosY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Can Taş
ben 6s kullanıyorum şuan 32gb yani memnunum bütçesi olmayan kişi için hala 2 sene gideri var şahsen kasma donma da yok. Temiz bitane bulursan ve bütçen yoksa al derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
1k ise alınır birde ios güncellemesi yaparsan itunes den bilgisayar üzerinden performansı artar diye düşünüyorum

NRxZero

80+
Top Bottom