Neler Yeni

Philips monitör nasıl?

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
VA panellerde ghosting sıkıntısı çok yaşanan bir durummuş kendiniz kullanıdınız mı ürünü acaba
hocam bu ürünü değil ancak şu anda kullandığım monitör VA, samsung odyssey g3 kullanmaktayım. Ghosting var ancak rahatsız edici seviyede değil. Attığınız philips monitörden daha iyidir diye düşünüyorum, zaten gameboosterin paneli de samsung diye biliyorum. Ayrıca forumda da önerilen bir monitör gamebooster.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Hocam istediginiz fiyatlarda malasef 1ms 144hz ips monitor bulmak imkansiz gibi malasef. Ayrıca dediginiz gibi va panellerde ghosting sorunu yaşayan çok gördüm.
Hocam evet VA'da ghosting sıkıntısı var ama alışınca pek göze batmıyor gibi ya bilmiyorum bende öyle oldu.

Bugra5211

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Buğra Çorbacı
Hocam evet VA'da ghosting sıkıntısı var ama alışınca pek göze batmıyor gibi ya bilmiyorum bende öyle oldu.
Hocam doğrusunu söylemek gerekirse ben va panel kullanmadım,kullanmıyorum. Ama bu forum vb. gibi yerlerde va panelde çok ghosting olduğuna dair şikayetler duydum. Tabi en doğrusunu sizin gibi kullanıcılar bilebilir.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Hocam doğrusunu söylemek gerekirse ben va panel kullanmadım,kullanmıyorum. Ama bu forum vb. gibi yerlerde va panelde çok ghosting olduğuna dair şikayetler duydum. Tabi en doğrusunu sizin gibi kullanıcılar bilebilir.
Yani hocam yine size kalmış bir durum ancak baktığınız bütçede IPS bulunmuyor maalesef, ikinci ele bi göz atabilirsiniz IPS için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

isterseniz bi bakın hocam 2 ay garantisi varmış.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...8-165hz-1ms-garantili-kutulu-1070855616/detay bir de bu var ilgilenizseniz.

Bugra5211

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Buğra Çorbacı
Yani hocam yine size kalmış bir durum ancak baktığınız bütçede IPS bulunmuyor maalesef, ikinci ele bi göz atabilirsiniz IPS için.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...8-165hz-1ms-garantili-kutulu-1070855616/detay bir de bu var ilgilenizseniz.
Hocam konu sahibi ben değilim. @aragonattt

yine de teşekkür ederim.

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya

Çok teşekkür ederim fakat fiyatlar çok yüksek 75hzlere düşebilirim şimdilik aklımdalar bunlar da

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Çok teşekkür ederim fakat fiyatlar çok yüksek 75hzlere düşebilirim şimdilik aklımdalar bunlar da
Tamamdır hocam nasıl isterseniz, yardımcı olabileceğim bir konu olursa yazarsınız :) iyi akşamlar.

Top Bottom