Neler Yeni

İtopya'ya arızalı diye gönderdiğim ürün tamir edilmeden yollanmış.

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
Hakan Keser
Merhaba Razer Viper Mini mousem vardı ve teker tuşu zor basıyordu. Garantiye yolladım ve geri yollandı ürün bana ancak aynı sorun devame diyor. Tamir edilmeden gönderilmiş ne yapmam gerekiyor?

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bende aynı sebepten garantiye göndereceğim hatayı en başta ürünü itopyaya göndererek yapmışsın direkt olarak teknik servise yollaman lazımdı ben güç kaynağımı gönderdim 20 gün ellerinde beklettiler 10 günde yersen servis kaydı süresi ve bana gönderilmesi sürdü bir ayım çöpe gitti arayıp servisi haşlarken bana sakince ürün elimize hiç ulaşmamış tüm süreçte itopyadaymış diyince şok olmuştum garanti belgesinde yazan servis hangisiyse ona göndermen lazım

Son düzenleme:

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Abdullah Aydoğdu
İtopya, Teknobiyotik vs. müşteri memnuniyeti beklemeyeceksin.

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
Hakan Keser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende aynı sebepten garantiye göndereceğim hatayı en başta ürünü itopyaya göndererek yapmışsın direkt olarak garantiye yollaman lazımdı ben güç kaynağımı gönderdim 20 gün ellerinde beklettiler 10 günde yersen servis kaydı süresi ve bana gönderilmesi sürdü bir ayım çöpe gitti garanti belgesinde yazan servis hangisiyse ona göndermen lazım ben arayıp servisi haşlarken bana sakince ürün elimize hiç ulaşmamış tüm süreçte itopyadaymış diyince şok olmuştum satın aldığın yere değil servise gönder
Zaten servise vermiş onlarda. İçine servis kağıtlarını koymuşlar. Tamir eden falan filan. Adamlar dalga geçer gibi "Tüm testler yapıldı .mouse tekeri dönüyor" yazmış

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,808
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Tamiri Itopya yapmıyordur Razer servisine yollar onlar.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
868
İsim
Emre
bendede deathadder v2 mini var soldaki arka tuş içine göçtü sonra sallanmaya başladı garanti için nereye ulaşmam lazım ?

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Zaten servise vermiş onlarda. İçine servis kağıtlarını koymuşlar. Tamir eden falan filan. Adamlar dalga geçer gibi "Tüm testler yapıldı .mouse tekeri dönüyor" yazmış
Bu modelde kronik sorun olduğu için işlerine gelmiyordur TR sevisinde ürünü söküp scrool clicki lehimle değiştirebileceklerini falan sanmıyorum yapılması gereken değişim onuda yapmamak için scrool click yerine scrool hakkında rapor hazırlamışlar :D
bendede deathadder v2 mini var soldaki arka tuş içine göçtü sonra sallanmaya başladı garanti için nereye ulaşmam lazım ?
Kutusundaki garanti belgesine bak

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,280
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Aynısını CH321 de yaşadım. İtopya değil servisle alakalı. Zaten benimkinin garantisi doldu diye de bir daha gönderemedim. Konusu değil ama Cooler Master'ın kulaklığı alınmaz haberiniz olsun.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şimdi bir daha yollasam gene aynı şey olacak. Bunun kökten çözümü ne olur ki? Yenisi alayım desem ateş pahası 200 liraya almıştım bunu zamanında.
Hangi servise yolladın hocam böyle yapacaklarsa hiç göndermeyeyim umarım aynı servis değildir

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
Hakan Keser
Bilgisi olan yok mu kime nereye ulaşmak gerekli? Adamların tek yaptığı şey ürünün kutusunu biraz yırtıp geri yollamak oldu. Garantim 8 ağustosta bitiyordu ben 4 ağustosta falan yollamıştım. Şimdi yollasam çakallık yapıp garantiniz bitmiş yazarlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi servise yolladın hocam böyle yapacaklarsa hiç göndermeyeyim umarım aynı servis değildir
Arena bilgisayar olması lazım.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bilgisi olan yok mu kime nereye ulaşmak gerekli? Adamların tek yaptığı şey ürünün kutusunu biraz yırtıp geri yollamak oldu. Garantim 8 ağustosta bitiyordu ben 4 ağustosta falan yollamıştım. Şimdi yollasam çakallık yapıp garantiniz bitmiş yazarlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arena bilgisayar olması lazım.
Yapma be

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
Hakan Keser
İşin en komik tarafı. Üstüne koydukları kağıtta yazanlar. Sırasıyle şöyle
Şikayet: Scroll tuşu basmıyor.
İşlem: Kontroller yapıldı mouse tekeri dönüyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,036
Üyeler
142,849
Son üye
ismtctn
Top Bottom