Neler Yeni

Çözüldü✓ TEBİLON BİLİŞİM REZİLLİĞİ

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu
Peki sevgili güzel kardeşim FreeDOS göndermelerini istedim ben herhangi bir şekilde windows yükleyin demedim ben kendim yükleyecektim ki biliyordum da format atmamamın sebebi sadece windows değil ayrıca ramlerden de sıkıntı çektiğim için burda 0 teslim alınmış bir bilgisayar yok hakkımı da tüketici hakem heyetinde arayacağım burda boş yere tebilon savunuculuğu yapmana gerek yok.
yapmıyorum. yazılımsal olarak bir hatayı fiziksel bir parçaya çekmen garip. bir format at bak sonra eğer hatan hala devam ediyorsa tüketici haklarına başvur. senin zamanını düşündüğümüz için diyorum format attıktan sonra hala hata alıyorsan haklısın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ram ve İşlemci parçaları fiziksel olarak temas halinde bulunmadan kendi kendine bozulmaları aşırı zordur. Tabii ki fabrika çıkışlı hatalı bir ürün değildir.

Torpaks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Toprak Kaçıra
Rezillik nerede ben göremedim
Bütün kışımı yks hazırlığı için harcadım. Sağdan soldan veya çalışarak bir şekilde biriktirdiğim parayla aldığım bilgisayarın tam mutlu ediceği zaman da sürekli böyle sorun çıkartması ve satın aldığım firmaya "Haftasonu çalışmıyoruz kardeşim" diyerek hiçbir muhattap bulamamam.

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu
Bütün kışımı yks hazırlığı için harcadım. Sağdan soldan veya çalışarak bir şekilde biriktirdiğim parayla aldığım bilgisayarın tam mutlu ediceği zaman da sürekli böyle sorun çıkartması ve satın aldığım firmaya "Haftasonu çalışmıyoruz kardeşim" diyerek hiçbir muhattap bulamamam.
Güzel bir format at bıos güncelle hala aynı hataları alıyorsan başımın üstünde yerin var kardeşim

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili
Eğer bilgisayar internete bağlanmadan Windows kurulmuşsa Windows son saat güncelleme yayınlanma tarihini Windows Saat üzerine işler. Windows saatte sıklıkla güncellenen bir uygulama değildir. Muhtemelen 01.01.2020 tarihinde önümüzdeki 36 yıl için Takvim içerikleri yüklendiği için o tarihte kalmıştır. Bu REZİLLİK diye saçma sapan konu açılacak bir şey değil. Şuan hala sıfır satılan İphone 11 alsan 2019 çıkışlı telefonmuş bu Apple rezilliği diye mi konu açacaksın? Sakin olalım biraz. Önce araştıralım sonra konu açalım.

Torpaks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Toprak Kaçıra
yapmıyorum. yazılımsal olarak bir hatayı fiziksel bir parçaya çekmen garip. bir format at bak sonra eğer hatan hala devam ediyorsa tüketici haklarına başvur. senin zamanını düşündüğümüz için diyorum format attıktan sonra hala hata alıyorsan haklısın.

Ram ve İşlemci parçaları fiziksel olarak temas halinde bulunmadan kendi kendine bozulmaları aşırı zordur. Tabii ki fabrika çıkışlı hatalı bir ürün değildir.
Abicim bak problemi sen mi çözümleyemiyorsun anlamıyorum ama ben sistemi freedos olarak istedim ama içine bir win10 yazılımı yüklenmiş üstüne yakın zamanda da yüklenmiş değil ve bu bir saçmalık hem istemediğim bir şeyi yapıyorlar hem yakın tarihli değil yüksek ihtimal 2. el bir bilgisayar bir yerinde de deforme var üstüne bu kadar sıkıntı çekiyorum ve ben bu kadar sıkıntı çekmek istesem sıfır bilgisayar almazdım

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu
Abicim bak problemi sen mi çözümleyemiyorsun anlamıyorum ama ben sistemi freedos olarak istedim ama içine bir win10 yazılımı yüklenmiş üstüne yakın zamanda da yüklenmiş değil ve bu bir saçmalık hem istemediğim bir şeyi yapıyorlar hem yakın tarihli değil yüksek ihtimal 2. el bir bilgisayar bir yerinde de deforme var üstüne bu kadar sıkıntı çekiyorum ve ben bu kadar sıkıntı çekmek istesem sıfır bilgisayar almazdım
FreeDOS olması için ÖZELLİKLE mi istedin cidden kanka. yapma allah için ya. 2.el bir bilgisayar parçaları satamaz zaten hacım devlet uyuyor mu zannediyorsun sen

Neyse araştırmayan , gözlemlemeyen birine laf anlatacak vaktim yok. Herkese iyi geceler.

pıtır

80+
Freedos yapmamaları sistemi test etmek ve bazı kişilerin kuramaması.Sistem 2.el değilmiş işte ssd sadece 36 saat açık kalmış ne desek inanmıcan.

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
852
İsim
Batuhan Kılıç
Şikayetlerin gerçekten çok ilginç . Takipteyim konuyu nasıl bağlanacak acaba?

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Erdem çay
Türkiyenin en iyi satıcısısın düşünün ( Tebilon için demiyorum )

Sonra alıcı forumlarda böyle bir konu açıyor.:kekw:

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
FreeDOS olsa ne olacak olmasa ne olacak, FreeDOS değil diye format mı atamıyorsun? O kadar büyütülecek bir problem mi bu :D

Top Bottom