Neler Yeni

Redmi Note 12 Aldım (vergisiz) H.o G.o?

xTURANN

80+ Bronze
Her türlü iyi bence. Redmi note 12 tasarım olarak çok cezbetmesede bu paraya bu cihaz. Hiç yoktan 3 - 4 yıl götürür. Hayırlı olsun. Ana parayı bulursam bende almayı düşünüyorum..

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Fatura da ne kadar vergi yazıyor baksana. Orada ki tutar kadar iade edecekler işte. %20 kdv olmalı telefon da onun dışında bişey yoktu galiba o da yapar sana 7.500 TL telefon %20 KDV ekleyince 9k yani sana 1.5k falan galiba iade edilecek. KDV disinda vergi varsa bide o iade edilir ama yok diye hatırlıyorum

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
M34 ve realme 10 varken tercih etmezdim ben
Yine de h.o 9.500 altında 3. sıraya koyarım bu telefonu
m34 kullanan var incelediğimde beğenmemiştim. A34 almak istiyordum aslında ama indirim yapmadılar amazondaki indirimi de kaçırdım maalesef o gün param yoktu. Birde redminin garantisine güvendiğimden reeder realme vb farklı markalara bulaşmak istemedim çünkü hiç kullanan yok etrafımda bilmiyorum. Ama xiaomi bozulsa bile şubesi yakınımda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fatura da ne kadar vergi yazıyor baksana. Orada ki tutar kadar iade edecekler işte. %20 kdv olmalı telefon da onun dışında bişey yoktu galiba o da yapar sana 7.500 TL telefon %20 KDV ekleyince 9k yani sana 1.5k falan galiba iade edilecek. KDV disinda vergi varsa bide o iade edilir ama yok diye hatırlıyorum
hayır telefon bedelinin %44.4 kadarı iade edilir yazıyor kampanyanın adı vergi indirimi olsa da kdv değeri ile bi alakası yok.

Her türlü iyi bence. Redmi note 12 tasarım olarak çok cezbetmesede bu paraya bu cihaz. Hiç yoktan 3 - 4 yıl götürür. Hayırlı olsun. Ana parayı bulursam bende almayı düşünüyorum..
Ben de aksine tasarımını çok beğendim. Dediğiniz gibi çok iyi bi cihaz değil özellikle kamera bakımından yetersiz ama 2 yıl kadar götürmesi bile benim için yeterli zaten bu sene 4. sınıfım okul uzadı ama yine de yetecektir bana mezun olana kadar.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
m34 kullanan var incelediğimde beğenmemiştim. A34 almak istiyordum aslında ama indirim yapmadılar amazondaki indirimi de kaçırdım maalesef o gün param yoktu. Birde redminin garantisine güvendiğimden reeder realme vb farklı markalara bulaşmak istemedim çünkü hiç kullanan yok etrafımda bilmiyorum. Ama xiaomi bozulsa bile şubesi yakınımda.
Arayüz olarak samsung çok daha önde. Xiaomi kullanan biri olarak söylüyorum gerçekten önde. İkisininde önde olduğu yönler var fakat benim gözümde ois desteği ve işlemciden dolayı m34 önde.

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Huzurun hu su. Android 13 ; bluetooth 5.3, 8 ram, full kutu içeriği.
Eksileri Wifi6 ve nfc yok. 5 bine nfc siz telefon sıkıntı.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Arayüz olarak samsung çok daha önde. Xiaomi kullanan biri olarak söylüyorum gerçekten önde. İkisininde önde olduğu yönler var fakat benim gözümde ois desteği ve işlemciden dolayı m34 önde.
samsung evet gerçekten önde fakat m34 babam almıştı ve ekranın basmaması gibi sorunla karşılaştı normal kullanımda sorun yoktu ama yoğun iş gücü gerektiren herhangi bir şey yaptığınızda ekran dokunmatiği kafasına göre algılamıyordu. Garanti de kabul etmedi bi sorun yok diyerek. Bu yüzden m34ün kendisinden soğudum

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze

hayır telefon bedelinin %44.4 kadarı iade edilir yazıyor kampanyanın adı vergi indirimi olsa da kdv değeri ile bi alakası yok.

Ben de aksine tasarımını çok beğendim. Dediğiniz gibi çok iyi bi cihaz değil özellikle kamera bakımından yetersiz ama 2 yıl kadar götürmesi bile benim için yeterli zaten bu sene 4. sınıfım okul uzadı ama yine de yetecektir bana mezun olana kadar.
Yav %44 ü iade edilmiyor. Telefonu 10k aldığını düşün o telefonun vergisi 5k olursa sana devletin geri ödemesi %44 sınır koyduğu için 4400tl oluyor. Ama 5k vergi almış oluyor. Eğer 10k lik telefondan 2k vergi aldıysa da sana 2k geri veriyor 8k gelmiş oluyor. %44 geri ödemenin üst limiti. 9k aldığın telefon içinde ÖTV fln filan var 2.5k-3k geri gelir 6k civarina gelmiş olur telefon

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Huzurun hu su. Android 13 ; bluetooth 5.3, 8 ram, full kutu içeriği.
Eksileri Wifi6 ve nfc yok. 5 bine nfc siz telefon sıkıntı.
nfc olmaması evet benim de canımı sıktı mi band 8in nfcli modelini almak istedim ama Türkiye'de bulamadım. Onun dışında wifi evet problem ama zaten çok hızlı bi ev internetine sahip değilim. Ayrıca kamerası üzdü beni 2023 yılında 4k çekim yapamayan telefon..

Yav %44 ü iade edilmiyor. Telefonu 10k aldığını düşün o telefonun vergisi 5k olursa sana devletin geri ödemesi %44 sınır koyduğu için 4400tl oluyor. Ama 5k vergi almış oluyor. Eğer 10k lik telefondan 2k vergi aldıysa da sana 2k geri veriyor 8k gelmiş oluyor. %44 geri ödemenin üst limiti. 9k aldığın telefon içinde ÖTV fln filan var 2.5k-3k geri gelir 6k civarina gelmiş olur telefon
1700397715145.png

oku.

nihai satış bedelinin %44.44ü olayın vergi ile alakası yok

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
samsung evet gerçekten önde fakat m34 babam almıştı ve ekranın basmaması gibi sorunla karşılaştı normal kullanımda sorun yoktu ama yoğun iş gücü gerektiren herhangi bir şey yaptığınızda ekran dokunmatiği kafasına göre algılamıyordu. Garanti de kabul etmedi bi sorun yok diyerek. Bu yüzden m34ün kendisinden soğudum
Anladım. Teknoloji şans işidir abimde a34 var on numara telefon bende note 10 pro var yazılım bıktırıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Burak Güven
daha önce note 8 pro kullanıyordum 2 sene kadar beni idare edecek bi telefon almak istedim üniversite öğrencilerine vergi indirimi kapsamında. 8 gb ramli modelini satın aldım h.o mu g.o mu ?
henüz geri ödeme yapılmadı başvurdum beklemedeyim.

xiaomi mağazasından aldım 8999tl ödeme yaptım %44.4 kadarı geri ödenecek.

çizgi film karakteri atacağına sebebini de söylersen bu telefonu inceleyen arkadaşların bakış açısı daha iyi olur. Baştaki hu da maymun taklidiydi sanırım
hepsiburada da 7299tldi niye mağazadan aldınız hofcam

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Anladım. Teknoloji şans işidir abimde a34 var on numara telefon bende note 10 pro var yazılım bıktırıyor
a34 çok istedim ama işte maalesef bulamadım 9500tlye. Amazondakini kaçırmasaydım gerçekten 10 numara telefon işlemci olarakta önde kamera olarakta çok önde. Biraz da acelesi vardı eski telefonumu kardeşime verdim kendi telefonu kaybolduğundan dolayı

hepsiburada da 7299tldi niye mağazadan aldınız hofcam
Garanti uğraştırmaması için mağazadan tercih ettim
o telefon redmi 12 4gb ramli bi telefon hocam note 12nin yanına bile yaklaşamaz.

birde faturayı şartlara uygun şekilde kestirmem gerekiyordu hepsiburada üzerindeki faturanın nasıl geleceği belli değil. Xiaomi mağazasında hem kimlik numaram üzerine fatura kestirdim hem ürün imeisinin faturada belirtilmesini sağladım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Burak Güven
a34 çok istedim ama işte maalesef bulamadım 9500tlye. Amazondakini kaçırmasaydım gerçekten 10 numara telefon işlemci olarakta önde kamera olarakta çok önde. Biraz da acelesi vardı eski telefonumu kardeşime verdim kendi telefonu kaybolduğundan dolayı

Garanti uğraştırmaması için mağazadan tercih ettim

o telefon redmi 12 4gb ramli bi telefon hocam note 12nin yanına bile yaklaşamaz.

birde faturayı şartlara uygun şekilde kestirmem gerekiyordu hepsiburada üzerindeki faturanın nasıl geleceği belli değil. Xiaomi mağazasında hem kimlik numaram üzerine fatura kestirdim hem ürün imeisinin faturada belirtilmesini sağladım.
Hayırlı olsun hocam karıştırmışım kutuda şarj adaptörü ve kablosu var mıydı?
Bir de vergisiz telefon kapsamında alınabilecek en iyi telefon sizce bu mu?

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Hayırlı olsun hocam karıştırmışım kutuda şarj adaptörü ve kablosu var mıydı?
Bir de vergisiz telefon kapsamında alınabilecek en iyi telefon sizce bu mu?
a34 indirimi tekrar gelirse en iyi telefon o ama onun dışında başka indirim gelmezse en iyi bu şu an. Techno gibi markalara bakmadım markaya güvenmediğim için belki donanım olarak önde olan vardır ama yazılımda önemli. Onun dışında kutudan 33w şarj adaptörü kablosu şeffaf telefon kılıfı ve ekranın üzerinde koruyucu ile geldi ekstra hiçbir şey almama gerek kalmadı

Top Bottom