Neler Yeni

MSİ h110m pro vd-plus anakart

onur25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
onur bülbül
8gb ram kullanıyordum 2133 mhz değerinde 16gb yükseltmek istedim aynı model aynı marka 2133 mhz değerinde 8gb satın aldım takmaya çalıştım bilgisayar açılmadı hata ledleri dram ve cpu sıra sıra yanıyor işlemci fanının yanındaki hemen 1. slot her iki ramıda denedim oraya taktığımda pc açılmıyor 1. ram slotunu nasıl çalıştırabilirim 2.slotta bi sıkıntı yok yardımcı olursanız sevinirim..

Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Yunus
PSU güç yetiremiyor olabilir diyebilirler. Büyük ihtimalle pinlerde veya ram slotunda hata olabilir normalde kullandığın RAM i diğer slota takarak deneyebilir misin çalıştığını?

onur25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
onur bülbül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PSU güç yetiremiyor olabilir diyebilirler. Büyük ihtimalle pinlerde veya ram slotunda hata olabilir normalde kullandığın RAM i diğer slota takarak deneyebilir misin çalıştığını?
350w psu kullanıyorum dediğim gibi 1. slotta eski kullandığım ve yeni aldığım ram ikisinide çalıştırmıyo 2. slotta her ikisini denediğimde çalışıyor sorun 1. slotta

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Rick Baba
8gb ram kullanıyordum 2133 mhz değerinde 16gb yükseltmek istedim aynı model aynı marka 2133 mhz değerinde 8gb satın aldım takmaya çalıştım bilgisayar açılmadı hata ledleri dram ve cpu sıra sıra yanıyor işlemci fanının yanındaki hemen 1. slot her iki ramıda denedim oraya taktığımda pc açılmıyor 1. ram slotunu nasıl çalıştırabilirim 2.slotta bi sıkıntı yok yardımcı olursanız sevinirim..

Yıllarca slot boş kaldığı için içine toz vs birikmiştir saç kurutma makinesiyle güzelce temizleyin tahminim düzelecektir

onur25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
onur bülbül
Yıllarca slot boş kaldığı için içine toz vs birikmiştir saç kurutma makinesiyle güzelce temizleyin tahminim düzelecektir
slotu temizledim toz vs çektirdim silgi ile slot yerlerini ve ram metallerini sildim fayda etmedi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Okuduklarıma bakılırsa evet slot bozulmuş gibi duruyor.

onur25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
onur bülbül

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Rick Baba
Mesaj otomatik birleştirildi:

pek çok insan yazmış h110m bu msı anakartlarda slot çalışmama durumu ve hata ledleri dram cpu şeklinde bir sorunn varda çözülemiyor slot bozukda olabilir dediğin gibi

Tanıdık bilgisayarcı varsa bi göster istersen, Yoksa gösterme kazıklarlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,297
Üyeler
141,433
Son üye
lamhaocc
Top Bottom