Neler Yeni

yeni laptop veya ps5

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Elinizdeki laptopu satmayacaksanız direk PS5 alın derim. İnternetteki günlük işlerinizi rahatça laptoptan halledip, PS5 ten de güzel güzel oyunlarınızı oynarsınız. :)

ps plus alacaktım ama yeni oyunların gelmediğini pahalı olduğunu farkettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

arklar ps5 alınca yeni oyunlar gelmeyince naparım sizce
Daha bunu söylemek için çok çok erken, en az bi 5-6 senesi daha var PS5 in. Onu o zaman geldiğinde düşünürsün. :)
Kaldı ki PS4 bile hala daha kullanılıyor. PS5 için bunu söylemek çok çok çok erken.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,168
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,168
İsim
Emre
Discord
necromancerr

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Elvan kocer
Elinizdeki laptopu satmayacaksanız direk PS5 alın derim. İnternetteki günlük işlerinizi rahatça laptoptan halledip, PS5 ten de güzel güzel oyunlarınızı oynarsınız. :)

Daha bunu söylemek için çok çok erken, en az bi 5-6 senesi daha var PS5 in. Onu o zaman geldiğinde düşünürsün. :)
Kaldı ki PS4 bile hala daha kullanılıyor. PS5 için bunu söylemek çok çok çok erken.
yok hocam satmıcam yeni pc alırsam ailemden birine vercem

Ps5 de Gta VI ultra ayarlarda oynanabilecek mi ?
oynatır bence büyük ihtiml konsollar 2028 veya sonrasında gelcek

yok hocam satmıcam yeni pc alırsam ailemden birine vercem

oynatır bence büyük ihtiml konsollar 2028 veya sonrasında gelcek
gta 6 2025 te geliyor

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Elvan kocer
xbox ın yaptığı yatırımlar ps için gözümü korkutuyor

sürekli kendimle çelişiyorum xbox mı ps mı diye

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,168
İsim
Emre
Discord
necromancerr
xbox ın yaptığı yatırımlar ps için gözümü korkutuyor

sürekli kendimle çelişiyorum xbox mı ps mı diye
Hocam yatırım yapsada senelerdir ps kadar adam akıllı exc serisi yok forza halo gears of war ve bunlarda zaten pcye geliyor konsol özel bir şey yok microsoft tarafında ps te yavaş yavaş getiriyor ancak optimizasyon sorunları vs derken konsoldaki tadı alamıyorsunuz maalesef örneğin god of wara klavye mouse ile başladım sonrasında arkadaşın ds4 ünü ödünç aldım oynamak için oyun deneyimini tamamen değiştirdi çünkü gamepade göre çıkmıştı oyun ondan pcniz sizi götürüyorsa eğer pcye gerek yok ancak ps exc oyunları hemen pcye gelmiyor ps alabilirsiniz Gta VI da ilk konsollara gelicek gene bir avantaj

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Elvan kocer
Hocam yatırım yapsada senelerdir ps kadar adam akıllı exc serisi yok forza halo gears of war ve bunlarda zaten pcye geliyor konsol özel bir şey yok microsoft tarafında ps te yavaş yavaş getiriyor ancak optimizasyon sorunları vs derken konsoldaki tadı alamıyorsunuz maalesef örneğin god of wara klavye mouse ile başladım sonrasında arkadaşın ds4 ünü ödünç aldım oynamak için oyun deneyimini tamamen değiştirdi çünkü gamepade göre çıkmıştı oyun ondan pcniz sizi götürüyorsa eğer pcye gerek yok ancak ps exc oyunları hemen pcye gelmiyor ps alabilirsiniz Gta VI da ilk konsollara gelicek gene bir avantaj
hocam zaten ben gelecek için konuşuyorum

hocam çok götürüyo diyemem pc optimizasyon sorun yüzünden pek fazla oyn oynanmıyor malum

ps5 de oyun oynayıp çıkarsın sadece. pc de her istediğini yaparsın ve daha fazla oyun oynarsın
ps5'e para da yetişmez almaya hiç gerek yok. pc devam
hocam işlerimi yapacak güçte pc var

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,168
İsim
Emre
Discord
necromancerr
hocam zaten ben gelecek için konuşuyorum

hocam çok götürüyo diyemem pc optimizasyon sorun yüzünden pek fazla oyn oynanmıyor malum

hocam işlerimi yapacak güçte pc var
ondan dolayı ps almak mantıklı xbox alınmaz maalesef

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,168
İsim
Emre
Discord
necromancerr
hocam ps alırsam mal oyun fiyatları belli böyle ucuza hesap satan sitelerden oyun alınır mı bir bilginiz var mı
Hocam öyle uğraşmanıza gerek yok alın bir ps plus bakın keyfinize siz ps plus oyunlarını oynarken kenarda paranızda birikir gider yeni çıkan oyunlardan alırsınız

Top Bottom