Neler Yeni

Bu dönemde Apple Watch 3 38mm alınır mı

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
arkadaşlar kız arkadaşıma alacağım kyk kredilerim ve özel dersten kazandığım var bir tek taksitle almak zorundayım sizce alınır mı bu en düşük hangi modeli alabilirim easycepten
not: kızın durumu iyi babası sıfır araba aldı hediye olarak geçen ama jest yaparsam sevinir

Bünyamina

80+ Gold
3k buna çok değil mi ? Saat durumu nasıl acaba. Çizikler olabilir yazıyor.
Bence güzel bir hediye ama ne bileyim bütçeni çok zorlarsa değmez ya.

Son düzenleme:

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3k buna çok değil mi saat durumu nasıl acaba. Çizikler olabilir yazıyor.
hocam hiç apple watch bilgim yok beğenmezsem iade ederim diye düşündüm çevresi zengin hep arkadaşlarına sevgilileri pandora falan alıyor ben de çiçek bile almadım 5 yıldır sadece özel günlerde hediye alıyorum güzel bir hediyeyle telafi edeyim istedim

Bünyamina

80+ Gold
hocam hiç apple watch bilgim yok beğenmezsem iade ederim diye düşündüm çevresi zengin hep arkadaşlarına sevgilileri pandora falan alıyor ben de çiçek bile almadım 5 yıldır sadece özel günlerde hediye alıyorum güzel bir hediyeyle telafi edeyim istedim
Güzel bir düşünceye sahipsin. Yani bende bu ürün var kullanıyorum ama aksesuar olarak. Pek içindekilerle ilgilenmiyorum. Apple cihazı var değil mi sevgilinin ? Biri küçük diğeri büyük kordon var kutunun içinde. Küçüğü kullanılmamışsa kordon sıfır olur. Kutusu ve dediğim kordonu da veriyorsa alınabilir aslında.

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
Güzel bir düşünceye sahipsin. Yani bende bu ürün var kullanıyorum ama aksesuar olarak. Pek içindekilerle ilgilenmiyorum. Apple cihazı var değil mi sevgilinin ? Biri küçük diğeri büyük kordon var kutunun içinde. Küçüğü kullanılmamışsa kordon sıfır olur. Kutusu ve dediğim kordonu da veriyorsa alınabilir aslında.
evet hocam iPhone ve iPad kullanıcısı sanıyorum ki bahsedilen cihazların sürümsel farkları varmış bu cihaza spotify vs kuruluyor mu acaba diş hekimliği öğrencisi olduğu için labda işine yarar diye düşündüm kullanışlı olur derseniz buna yöneleceğim fakat diğer cihazlardan çok eksiği olur derseniz series 4-5-6 se gibi cihazlara yöneleyim ödemesi beni biraz sıkar muhtemelen ama vasıfsız bir cihaz almayayım

ysuflix

80+ Gold
3k buna çok değil mi saat durumu nasıl acaba. Çizikler olabilir yazıyor.
Bence güzel bir hediye ama ne bileyim bütçeni çok zorlarsa değmez ya.
çoktur hocam easycepte ucuz bir şey var mı

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı

Bünyamina

80+ Gold
Özelliklerini pek deneyimlemedim açıkçası. Saate bakıp menüde iki daire çizip bırakıyordum. :D

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
Özelliklerini pek deneyimlemedim açıkçası. Saate bakıp menüde iki daire çizip bırakıyordum. :D
Teşekkürler yine de değerli fikirleriniz için hala kullanıyorsanız alınabilir sanırım 😀

Yasin Çınar

80+ Bronze
Bence saat değilde başka bir şey al

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
EFEKAN SARIKAYA
Hocam bence se yada 7 alsanız güncellik açısından daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Bünyamina

80+ Gold
Teşekkürler yine de değerli fikirleriniz için hala kullanıyorsanız alınabilir sanırım 😀
Ne demek. Yani kullanıyorum da dediğimin ötesine geçmiyorum. Saati kullanabilmek için eşledim şarjı gitmesin diye wifi felan kapalı öyle kullanıyorum.

Top Bottom