Neler Yeni

4000-4700TL Monitör önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Cihangir Yüce
Bütçe
4700
4000-4700 gibi bir bütçem var 165hz ips önerisi olan var mı baya bi araştırdım aoc Asus gigabyte ancak karar veremedim

Rochroa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Enes Çelik
Hocam AOC kullanıcısıyım şiddetle öneririm 24G2SPU itopya'da 4bin TL şuan bir tane daha sipariş edeceğim.

MSDtr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Semih Demir
gençer gamingte Gameon markalı monitörlere bakmanı öneririm

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
4000-4700 gibi bir bütçem var 165hz ips önerisi olan var mı baya bi araştırdım aoc Asus gigabyte ancak karar veremedim
arkadaşın önerdiği aoc yi alabilirsin ama ölü pixel çıkıyor ikide bir dikkat et ölü piksel gelmezse güzel monitör yada gigabyte al 4.4 k ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Cihangir Yüce
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam AOC kullanıcısıyım şiddetle öneririm 24G2SPU itopya'da 4bin TL şuan bir tane daha sipariş edeceğim.
Ya valla aoc'a daha yakın gibiyim hem pivotu var hem görüntü kalitesi açısından çok övülüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşın önerdiği aoc yi alabilirsin ama ölü pixel çıkıyor ikide bir dikkat et ölü piksel gelmezse güzel monitör yada gigabyte al 4.4 k ya
Knk gigabyte bi kaç kişi şüpheyle yaklaş dediler o yüzden vazgeçtim ya yoksa oda vardı aklımda

Rochroa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Enes Çelik
Ya valla aoc'a daha yakın gibiyim hem pivotu var hem görüntü kalitesi açısından çok övülüyor
hocam asansör sistemi ve pivot sistemli gayet güzel kullanışlı canlı renklere sahip tek eksi yanı şey olabilir karanlık bir ortamda kullanırken gözü biraz yorması onun içinde parlaklığı ve kontrastı biraz düşürüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Cihangir Yüce
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gençer gamingte Gameon markalı monitörlere bakmanı öneririm
Knk garanti bilindik uzun yıllar gidecek bir şey arıyorum ya pek bilmiyorum valla gameonu

hocam asansör sistemi ve pivot sistemli gayet güzel kullanışlı canlı renklere sahip tek eksi yanı şey olabilir karanlık bir ortamda kullanırken gözü biraz yorması onun içinde parlaklığı ve kontrastı biraz düşürüyorum.
Ya bende monster laptop var oda birazcık yoruyor karanlıkta o etkisi çok mu

Rochroa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Enes Çelik
Knk garanti bilindik uzun yıllar gidecek bir şey arıyorum ya pek bilmiyorum valla gameonu
bu arada arkadaş ölü piksel demiş bende de mevcut sağ üstte bir tane fakat rahatsız etmiyor fazla, o bölgeye bakmıyorum zaten ki her renkte belli olmuyor

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
bu arada arkadaş ölü piksel demiş bende de mevcut sağ üstte bir tane fakat rahatsız etmiyor fazla, o bölgeye bakmıyorum zaten ki her renkte belli olmuyor
arkadaşın dediği gibi köşeye bi yere gelir gözüne batmaz ise kullanırsın ben şahsen o ürünlerin iade gelen ürünler oldugunu düşünüyorum ne mzn indirimde monitör satsalar ölü pikselli oluyor ama tabi ben kullanmak istemem sen umursamaz kullanırsın o ayrı bi zararı yok

MSDtr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Semih Demir

Ya bende monster laptop var oda birazcık yoruyor karanlıkta o etkisi çok mu
Pc hocasının videosu var ama gene güvenemessen İtopyada 4.499 TL ye bu var

MSI 23.8" G2412 170Hz 1ms​

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Cihangir Yüce
Knk bende çıkarsa geri veririm yüksek ihtimalle ölü piksel yüzünden bide itopya bu yönden sıkıntı çıkarıyormuş itopyadan da almayı düşünmüyorum

Rochroa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Enes Çelik
arkadaşın dediği gibi köşeye bi yere gelir gözüne batmaz ise kullanırsın ben şahsen o ürünlerin iade gelen ürünler oldugunu düşünüyorum ne mzn indirimde monitör satsalar ölü pikselli oluyor ama tabi ben kullanmak istemem sen umursamaz kullanırsın o ayrı bi zararı yok
ne yalan atayım bende öyle düşünüyorum hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,410
Üyeler
142,917
Son üye
hawkddf
Top Bottom