Neler Yeni

Youtube kanalımın gelişmesi için yapılması gerekenler nelerdir?

ali06ali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali
Arkadaşlar merhaba tarih üzerine bir youtube kanalı açmak istiyorum kanalı oluşturdum youtubedan logo vs. Sini yaptım neler yaparsam daha çok izlenir

YiğitY.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Yiğit Yenigün
Shorts dan çok daha kolay abone toplayabilirisin çok abartmadan düzenli olarak shorts videosuda at

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
YouTube'da iyi içerik her türlü izlenir kötü içerik asla izlenmez dostum. Algoritması aşırı derecede iyi çalışıyor. İzlenmek için güzel bir video çıkartıp yüklemen yeterli.

NOT: YouTube'dan milyonlarca izlenme elde ettim, oradan biliyorum.

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Logo TV kanalı introsu gibi kötü kesinlikle değiştir isim olarak güzel fakat bence herkesin kendine ait bir ismi olmalı örneğin kayzer kayseriumdan gelme sende tarih ile alakalı birşeyi kısaltıp isim haline getirebilirsin halk arasında sadece tarih adıyla anılmak garip olur video işine gelirsek daha yeni başladığın için tarih kanallarını örnek al ve uzun video çekme hep shorts çek takipçi kazanırsın büyük kanalları örnek almak içerik çalmak değildir kendine bir düzen oluşturana kadar esinlenebilirsin video konusunda ise tarihte yaşanmış kısa hikayeleri anlatsan yeter örnek olarak Osmanlı zamanında padişahların burnu büyük çizilirdi bu gücü temsil ederdi falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

YouTube'da iyi içerik her türlü izlenir kötü içerik asla izlenmez dostum. Algoritması aşırı derecede iyi çalışıyor. İzlenmek için güzel bir video çıkartıp yüklemen yeterli.

NOT: YouTube'dan milyonlarca izlenme elde ettim, oradan biliyorum.
Kanal linkini atar mısın merak ettim

ali06ali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Logo TV kanalı introsu gibi kötü kesinlikle değiştir isim olarak güzel fakat bence herkesin kendine ait bir ismi olmalı örneğin kayzer kayseriumdan gelme sende tarih ile alakalı birşeyi kısaltıp isim haline getirebilirsin halk arasında sadece tarih adıyla anılmak garip olur video işine gelirsek daha yeni başladığın için tarih kanallarını örnek al ve uzun video çekme hep shorts çek takipçi kazanırsın büyük kanalları örnek almak içerik çalmak değildir kendine bir düzen oluşturana kadar esinlenebilirsin video konusunda ise tarihte yaşanmış kısa hikayeleri anlatsan yeter örnek olarak Osmanlı zamanında padişahların burnu büyük çizilirdi bu gücü temsil ederdi falan
Anladım shorts çekerek başlıycam kanalın logosunu şimdilik idareten yaptım isim konusunda bende aşırı derecede kararsız kaldım öneriniz varmı

ali06ali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali
 bu nasıl olur

Ekler

• IMG_20240112_185006.jpg
    IMG_20240112_185006.jpg
    34.2 KB · Hit: 15

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanal linkini atar mısın merak ettim
iAllMoon nickimdi kanallarım kapatıldı. Bir ton video yüklü bu şekilde, ilk kapatıldığı dönem 200+ video vardı 😢

Ekler

• 1705077738379.png
    1705077738379.png
    240.4 KB · Hit: 19

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Top Bottom