Neler Yeni

Youtube kanalım için şimdi ne yapmalıyım

ali06ali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali
Merhaba arkadaşlar dün youtube kanalımı oluşturdum logo vs. Hazırladım ve 2 adet video yükledim ancak videoların youtube shorts tam ziyade uzun videolar halinde tarih videoları yapmak istiyorum hangi program ve videoları kullanmalıyım
Kanal linki https://youtube.com/@SadeceTarih06?si=RZTzi5XjhcW3Fljb

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,438
İsim
uwu

Eğitim diye saçma sapan derslere zaman verdirip 2/3 yılda çok rahat bitebilcekken 4 yıla yayan..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar dün youtube kanalımı oluşturdum logo vs. Hazırladım ve 2 adet video yükledim ancak videoların youtube shorts tam ziyade uzun videolar halinde tarih videoları yapmak istiyorum hangi program ve videoları kullanmalıyım
Kanal linki https://youtube.com/@SadeceTarih06?si=RZTzi5XjhcW3Fljb
Instagram İlerle sonra yt dende paylaşmaya başla

ali06ali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Eğitim diye saçma sapan derslere zaman verdirip 2/3 yılda çok rahat bitebilcekken 4 yıla yayan..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Instagram İlerle sonra yt dende paylaşmaya başla
Aynı videoları eşzamanlı olarak instagramda atıyorum ama izlenmeler düşük konuğumuz değiştirmeliyim yoksa yeni başladığım içinmi

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,438
İsim
uwu
Aynı videoları eşzamanlı olarak instagramda atıyorum ama izlenmeler düşük konuğumuz değiştirmeliyim yoksa yeni başladığım içinmi
Yeni başladığın için geçen nisan/mayıstan beri takip ettiğim hesap var ilk takipçilerindenim en son 7k idi şuan da 7k hesabının gelişmesi yavaşladı hatta 3 yıl önce kuzenimde pubgm kanalı vardı hatta bu PUBG M in o yıl ki en iyi 14. vuruşuydu çok iyi oynuyordu o zamanlar modlar yoktu kil rekoru yanlış hatırlamıyorsam 39 du neredeyse oyundaki oyuncuların yarısını kendisi vuruyordu şuan oyunu bıraktı 52 videosu var 400 küsürde takipçisi vardı YT de tavsiyem tiktok ve instada futbol editi paylaş başkalarının yaptığını rahat 10/15k olursun ama kendi emeğinle hazırladıklarınla 1k bile zor

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,438
İsim
uwu
Top Bottom