Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Android 11 Projeksiyon Cihazı HD 1750TL(NAYSLA 1600TL)

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Hamit
Youtubeda inceleyen biri aşırı ısındığı için kesintisiz maks 30-40 dk kullanılmasını gerektiğini söylemiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
ANIL GÜDÜCÜ

GirayHan

80+ Gold

GirayHan

80+ Gold
Benim ki uzayacak gibi görünüyor şubatta felan elime geçer büyük ihtimalle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eline ulaşanlar olmuş herhangi bir vergi ödememişler
Satıcı gönderici amazon değil nasıl vergi odememisler.%20 ek vergi çıkar. Arıza durumunda da iade almaz.

1705920408545.png

alanlar satın aldığı vakit gönderici amazon olabilir şu an değil. kargo ücreti yok vergi yok fiyata dahil değil. gümrükten geçer ptt kapıya geldiğinde %20 vergiyi ekler ödersen teslim alırsın.

Satıcı gönderici amazon değil nasıl vergi odememisler.%20 ek vergi çıkar. Arıza durumunda da iade almaz.

Alıntıyı görüntüle

alanlar satın aldığı vakit gönderici amazon olabilir şu an değil. kargo ücreti yok vergi yok fiyata dahil değil. gümrükten geçer ptt kapıya geldiğinde %20 vergiyi ekler ödersen teslim alırsın.
Konu açıldığından beri ne satıcı ne de gönderici amazon idi fiyatı da hep aynıydı ürünün sürekli takipteyim konuyu bende satın aldım kargoda şuan ulaşan arkadaşlar ödemedik diyorlar

GirayHan

80+ Gold
Konu açıldığından beri ne satıcı ne de gönderici amazon idi fiyatı da hep aynıydı ürünün sürekli takipteyim konuyu bende satın aldım kargoda şuan ulaşan arkadaşlar ödemedik diyorlar
mh bağlanın ürün asign kodunu iletin size gereken cevabı verir. cevaptan sonra belki iptal edersiniz.

bugün yaptığım amazondan yurtdışı alışverişi satıcı x gönderen amazon.

1705920936012.png

mh bağlanın ürün asign kodunu iletin size gereken cevabı verir. cevaptan sonra belki iptal edersiniz.
Hocam ben arkadaşların yalancısıyım ama sizin diretmeniz şuan aşırı saçma geldi bence konunun geçmiş sayfalarını bir okuyun ön yargınız kırılır belki

GirayHan

80+ Gold
Hocam ben arkadaşların yalancısıyım ama sizin diretmeniz şuan aşırı saçma geldi bence konunun geçmiş sayfalarını bir okuyun ön yargınız kırılır belki
neden direteyim ? amazon türkiye pazarına gelmeden önce amazon eu ve us'tan yüzlerce alışverişim var. arkadaşların vergi çıkmadı demesi konunun doğru olduğunu göstermiyor. vergi çıkar. yukarda yazdığım gibi mh bağlanın sorun. size vergi çıkabilir diyecektir. amazon mh bağlanmak yerine burda ki bir kaç kişiyi dinlemek akıl tutulmasıdır. kaynağından öğrenin bilgiyi bu kadar basit :)

A_TURAN_A

80+ Bronze
neden direteyim ? amazon türkiye pazarına gelmeden önce amazon eu ve us'tan yüzlerce alışverişim var. arkadaşların vergi çıkmadı demesi konunun doğru olduğunu göstermiyor. vergi çıkar. yukarda yazdığım gibi mh bağlanın sorun. size vergi çıkabilir diyecektir. amazon mh bağlanmak yerine burda ki bir kaç kişiyi dinlemek akıl tutulmasıdır. kaynağından öğrenin bilgiyi bu kadar basit :)
Vergi çıkmıyor hocam bir kaç farklı müşteri hizmetleriyle görüştüm kesinlikle vergi çıkmayacaktır amazon tarafından hallediliyor onlar dedi açıklama kısmında da yazıyor dedi, yorumlarda ve gelenlerde de vergi çıkmadı .

Benim ki uzayacak gibi görünüyor şubatta felan elime geçer büyük ihtimalle

Eline ulaşanlar olmuş herhangi bir vergi ödememişler
belki Türkiyeye gelmiştir sizin ki de benim ki tr gümrükteymiş .

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
Hocam satısı ek vergi ücreti olmadığını söylüyor. Satın alıp eline ulaşan kişilerde vergi ücreti çıkmadığını söylüyor daha bunun üstüne kafa yormanın pek bir mantığı yok gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,553
Üyeler
141,725
Son üye
Emrexxxx
Top Bottom