Neler Yeni

Telefon desteği vergi iadesi ne zaman yapılır?

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Telefon aldık. 1 aydan fazla sürdü. Hala vergi iadesi yapılmıyor. Şartları da sağlıyoruz. Bu nasıl iş anlamadım? Parası yatan var mı acaba?

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,674
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Yok. Arkadaşıma da yatmadı. Parayı yatırmamak için ellerinden geleni yapıyorlar. İnterneti de vermediler mesela.

jımalya

80+ Bronze
''buna inanan varmi'' diye bir cumle kurulsa kuran kisi silivriye gidermi merakimdan soruyorum sadece

KAANT10X

80+ Bronze
Hocam biz de bir aydan fazla süredir bekliyoruz. Sanırsam dün akşam topluca bütün başvurulara red verilmiş.
E faturaların topluca kayıt edildiği Gib sisteminde sanırsam bir hata var. Hata düzelecek mi ve düzelirse tekrardan mı başvuru yapılacak bilmiyorum. Ama o parayı şubattan önceye kadar beklemeyin.

Golf 4 R32

80+ Silver
ben daha iade aldım diyen birini görmedim

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok. Arkadaşıma da yatmadı. Parayı yatırmamak için ellerinden geleni yapıyorlar. İnterneti de vermediler mesela.
Hocam biz de bir aydan fazla süredir bekliyoruz. Sanırsam dün akşam topluca bütün başvurulara red verilmiş.
E faturaların topluca kayıt edildiği Gib sisteminde sanırsam bir hata var. Hata düzelecek mi ve düzelirse tekrardan mı başvuru yapılacak bilmiyorum. Ama o parayı şubattan önceye kadar beklemeyin.
ben daha iade aldım diyen birini görmedim
Her gün kontrol ediyorum "öğrencilik durumu onaylandı diğer başvuru şartları kontrol ediliyor" diyor. Faturada IMEI ve TC no yazıyor. Daha neyini kontrol ediyorlar ben anlamadım. 40 yılın başı düzgün bir şey yaptılar dedik o da olmuyor. O kadar öğrenci mağdur oldu parasız kaldı. Yazık gerçekten.

Golf 4 R32

80+ Silver
Her gün kontrol ediyorum "öğrencilik durumu onaylandı diğer başvuru şartları kontrol ediliyor" diyor. Faturada IMEI ve TC no yazıyor. Daha neyini kontrol ediyorlar ben anlamadım. 40 yılın başı düzgün bir şey yaptılar dedik o da olmuyor. O kadar öğrenci mağdur oldu parasız kaldı. Yazık gerçekten.
5 yıl sonraki seçimlerde yaparlar

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşin komik tarafı TLnin değeri sürekli düşmekte. 6 ay sonra elimize geçen 4 bin lirayı biz ne yapalım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

''buna inanan varmi'' diye bir cumle kurulsa kuran kisi silivriye gidermi merakimdan soruyorum sadece
Bu işin sonu böyle olacak diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
30 Kasım'da yaptığım başvurum halen daha sonuçlanmadı. 5 Ocak'tan beri IBAN bilgileri kontrol ediliyor diyor. Bugün 17 Ocak ve ben hala daha paramın iade edilmesini bekliyorum. Ne zamana kadar bu süreç devam edecek?
Onaylandığı ayın sonrasındaki ayın 20 sinden sonra yatıyor para.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Güzel diyorsun da bugüne kadar kimsenin onaylanmış değil.
Başvurusu onaylı olanları bu ayın 20 sinden ay sonuna kadar yatırmaları lazım. Ayın 20 si hafta sonu olduğu için yarın yatar diye düşünüyorum. Yatırmazlarsa sıkıntı var denebilir sanırım.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Başvurusu onaylı olanları bu ayın 20 sinden ay sonuna kadar yatırmaları lazım. Ayın 20 si hafta sonu olduğu için yarın yatar diye düşünüyorum. Yatırmazlarsa sıkıntı var denebilir sanırım.
Yok demek istediğim bugüne kadar başvurusu onaylı kimse yok işin garibi de bu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,500
Üyeler
142,740
Son üye
dagdagk
Top Bottom