Neler Yeni

BARIŞ ÖZCAN YARGI DAĞITTI ! Alper Gezeravcı Uzayda Değil Diyen Topluluk !

Reav

80+ Silver
%50 olarak evet kamil koç ile aynı şey, sade sen paran olsada o istasyona gidip çalışma yapamıyorsun devletler arası izin gerekiyor.
Yani düz hesap olarak Alper gezeravcı astronot olarak gitmiş oluyor, sende uzay turisti (2001 den beri uzay turizmi var) olarak gitmiş oluyorsun. sade aranızdaki fark bu.
Yani evet ama bununda pek bir olayı yok Alper Gezeravcı değilde x bir emekli askerde rahat bir şekilde onay alırdı.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
Sinan Aba
Halen bu tür tartışmalar oluyor ne kadar yazık. Kaç yıldır öğrenemediniz mi dünyanın düz olduğunu!

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,338
İsim
Selim
Dünya boganın boynuzları üzerinde laik bir şekilde hareket etmeden duruyor yani inanmayın dünya yuvarlak degil.

ankaralı97

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
ahmet çavdar
Yani evet ama bununda pek bir olayı yok Alper Gezeravcı değilde x bir emekli askerde rahat bir şekilde onay alırdı.
Devlet onaylı olmadan gidip orada çalışma için izin alabilir mi acaba bile söz konusu değil, direk imkansız izin alması, oraya gidip çalışmalar için devlet onaylı oluyor izinler veriliyor. parası olan herkes gider bunda sıkıntı yok ama astronot olamıyorsun, turist oluyorsun.

Reav

80+ Silver
Devlet onaylı olmadan gidip orada çalışma için izin alabilir mi acaba bile söz konusu değil, direk imkansız izin alması, oraya gidip çalışmalar için devlet onaylı oluyor izinler veriliyor. parası olan herkes gider bunda sıkıntı yok ama astronot olamıyorsun, turist oluyorsun.
Hayır sende eğitilirsin uzaya gidersin astronot olursun astronot kelimesinin kelime anlamı belli zaten.

ankaralı97

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
ahmet çavdar
Hayır sende eğitilirsin uzaya gidersin astronot olursun astronot kelimesinin kelime anlamı belli zaten.
evet benim dediğim gibi işte astronot açılımı, uzayda çalışma yapabilmek için eğitilen kişi. yani uzayda çalışma yapmaz isen astronot olamıyorsun;):):).
O istasyona gidip çalışma yapabilmen için devlet onaylı olması gerekiyor sen bunu anlamıyorsun, orada çalışma yapabilmen için bir devlet ile yapman gerekiyor. benim param var yapacam diyerek çalışma yapamıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

senin dediğin uzay turizm mi o 2001 den beri yapılıyor, öyle gidersen astronot olmuyorsun, normal turist oluyorsun

evet eğitilirsin ama gene bir devlet onayıyla izin alıp gidiyorsun uzaya çalışma yapmaya, zaten konu devlet onayı gerekiyor olması uzayda çalışmalar için. nasa da mesela her insan eğitim alabiliyor ama nasada abd devletinin

Son düzenleme:

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Dünya düz mü yamuk mu bilemem ama araştırıp sorgulayıcı olmak, bişeye duyup duyuşturup körü körüne bağlanmaktan iyidir. Şeklinin bize 1 lira fayda sağlamayacağını bilsemde yukarı çıkıp bakma şansım olsa da keşke gözlerimle inceleyebilseydim diye hep düşünmüşümdür cep telefonuyla bi görüntü alsan pahabiçilemez olurdu :D

Starlex

80+ Bronze

Alper Gezeravcı uzayda cumhurbaşkanı ile yayına katılmıştı ve buna bile inanmayan cahil arkadaşlar varmış, böyle zihniyete sahip insanlarla aynı ülkede yaşamakdan utanç duyuyoruz ve onları bu videoyu izlemeye davet ediyoruz, izleseler bile anlayacaklarından ne kadar eminiz orası şüpheli.

Barış Özcana bile bu videoyu çektiren türk milleti rezillikte 1 numara.
Tabi yalan kardeşim dünya geoitse neden düşmüyoruz gök kubbe var☝️☝️ hepsi ameriganın oyunu
Şaka bir yana cidden böyle konuların olması çok üzücü kaç bin yıllık konu hâlâ teknolji gelişimlerine karşı ve gösterilen kanıtlara karşı 3 maymunu oynamaya devam ediyorlar bu konuyu mevlana nın sevdiğim bir sözü ile sona erdireceğim;
1 Delil ile 40 alimi yendim,
40 Delil ile 1 cahili yenemedim

Yok öyle yağma! Onun gerek sağlık testleri gerek basınç testleri gerek bilgi testeleri (matematik geometri fizik v.b.) gerek soy geçmişi (ailesinde belalı terörist biri varmı) nerelerde hizmet etmiş bedeni ne kadar dayanıklı bunu sağlayacak türkiyede sayılı insan var devlette bunlardan birini seçip göndermiş yoksa öyle önüne gelen pilot hele astronot hiç olamaz

• Hahaha
Reaksiyonlar: Reav

Reav

80+ Silver
Tabi yalan kardeşim dünya geoitse neden düşmüyoruz gök kubbe var☝️☝️ hepsi ameriganın oyunu
Şaka bir yana cidden böyle konuların olması çok üzücü kaç bin yıllık konu hâlâ teknolji gelişimlerine karşı ve gösterilen kanıtlara karşı 3 maymunu oynamaya devam ediyorlar bu konuyu mevlana nın sevdiğim bir sözü ile sona erdireceğim;
1 Delil ile 40 alimi yendim,
40 Delil ile 1 cahili yenemedim

Yok öyle yağma! Onun gerek sağlık testleri gerek basınç testleri gerek bilgi testeleri (matematik geometri fizik v.b.) gerek soy geçmişi (ailesinde belalı terörist biri varmı) nerelerde hizmet etmiş bedeni ne kadar dayanıklı bunu sağlayacak türkiyede sayılı insan var devlette bunlardan birini seçip göndermiş yoksa öyle önüne gelen pilot hele astronot hiç olamaz
Okuduğum anda gümledim yahu hocam kaç tane pilot tanıyorum ailesi tertemiz sağlıklı veya bir sürü asker neyden bahsediyorsunuz kabul edin artık şunu ortalama derecede bir pilot veya asker 55 milyon dolar ile çok rahat gider araştırmasınıda yapar gelir astronotta olur.

Starlex

80+ Bronze
Okuduğum anda gümledim yahu hocam kaç tane pilot tanıyorum ailesi tertemiz sağlıklı veya bir sürü asker neyden bahsediyorsunuz kabul edin artık şunu ortalama derecede bir pilot veya asker 55 milyon dolar ile çok rahat gider araştırmasınıda yapar gelir astronotta olur.
Kesin tanıyorsundur 🤣 neyse bunda her ne kadar özellik olsada birazda torpil lazım ayrıca alper gezer avcı zamanımda f*tö ile ciddi bir şekilde karşı çıkmış askeriyedeki iç gruplanmalara titiz davranmıştır tabi araştırdıysan neyse sen git biraz solcu gazete oku orası doğru bilgiler verir

• Hahaha
Reaksiyonlar: Reav

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
Normalde hava kuvvetlerinde pilot olan birisinin uzayda ne gibi bilimsel çalışmalar yaptığını merak etmiyor değilim

Starlex

80+ Bronze
He pardon siz şeylerdensizin şu 55 milyon doları başka yere yatırsaydık ne gerek vardı uzay bilim neyimize turistlikten başka ne işe yarar diyenler

Reav

80+ Silver
He pardon siz şeylerdensizin şu 55 milyon doları başka yere yatırsaydık ne gerek vardı uzay bilim neyimize turistlikten başka ne işe yarar diyenler
hayır kardeşim 55 milyon dolar verilip gönderilsin ama böyle lanse edilmesin gereksiz ön yargılarınız var önce bunları kırıp yazmanızı öneririm.

Top Bottom