Neler Yeni

Sevgilimin Fotoğrafını Göstermek

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,912
İsim
Sarp Yılmaz
hocam niye pişman oldunuz ki arkadaşınızın bir şey yapacağından mı şüpheleniyorsunuz?
niye mi pişman oldu ?? gerçekten mı ya anlamamazlıktan geldin yada bu arkadaşla aynı karakteristik özelliklere sahipsiniz.
bir insan üstelik ciddi düşündüğü gerçekten sevdiği bir insanın özel olarak sana attığı hiçbir şeyi bir başkasına göstermez bu mesaj da olabilir fotoğraf da olabilir. çok normal bir şeymiş gibi konuşmayın bunu da normalleştirmeyin bir zahmet.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi forumlar 18 yaşındayım yakın arkadaşımla cafe de otururken kız arkadaşımdan fotoğraf geldi biraz açık bi fotoğraf ve Kız arkadaşımla 4 aydır sevgiliyiz Ciddi düşünüyorum diyebilirim Ve bende bunu en yakın arkadaşama gösterdim ama gösterdiğime aşırı derece pişman oldum normalde ilişkide olan şeyleri söylemeyi sevmem ama boşluğuma geldi şuan bunu düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?
hoş değil yaptığın özel bir ilişkide özel şeyler başkalarıyla paylaşılmaz kıza yazık olmuş.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,169
İsim
Ahmet Sevinç
niye mi pişman oldu ?? gerçekten mı ya anlamamazlıktan geldin yada bu arkadaşla aynı karakteristik özelliklere sahipsiniz.
bir insan üstelik ciddi düşündüğü gerçekten sevdiği bir insanın özel olarak sana attığı hiçbir şeyi bir başkasına göstermez bu mesaj da olabilir fotoğraf da olabilir. çok normal bir şeymiş gibi konuşmayın bunu da normalleştirmeyin bir zahmet.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hoş değil yaptığın özel bir ilişkide özel şeyler başkalarıyla paylaşılmaz kıza yazık olmuş.
Sormam gayet normal çünkü sevgilisi bu duruma bir şey dese ayrı arkadaşı kötü bir şey derse ayrı veya kendisi kendi içinde pişman olduysa ayrı bir çözüm önerisi sunacaktım zaten orada yazdım işte arkadaşından mi şüpheleniyorsun diye

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,489
İsim
umt
Discord
umt#4257
2 güne ayrılık konunu görürüz

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,912
İsim
Sarp Yılmaz
Sormam gayet normal çünkü sevgilisi bu duruma bir şey dese ayrı arkadaşı kötü bir şey derse ayrı veya kendisi kendi içinde pişman olduysa ayrı bir çözüm önerisi sunacaktım zaten orada yazdım işte arkadaşından mi şüpheleniyorsun diye
Sevgilisi tabii ki rahatsız olacak bu durumdan üstelik bir kız,düşün senin kız kardeşinin sevgilisi fotoğraflarını başka erkeklere gösteriyor...

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ
nuğud dememiş biraz açık demiş beler azcuk sakün olun

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ

Reapt0r

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Ayberk Albayrak
Yaptığın yanlış olmuş gerçekten zaten pişmanlık duymuşsun belli.Amacın neydi sevgili mi yarıştırıyorsunuz anlamadım. Umarım arkadaşların bunu sağda solda konuşup millete yaymaz.
Ciddi düşünürsün ileride baya ilerlersiniz, sonra millet bu böyle böyle yapmıştı şimdi kızla bu durumlarda derler, senin kulağına gelince de kendine yediremezsin.
İlişki iki kişiliktir , olan ve bitenler kendi aranızda kalmalı ne olursa olsun, en ufak bir şeyi bile anlatmak gerçekten iğrenç. Ha bazı konular olur, ciddili uzun uzun düşünürsün ,sonra akıl almak istediğin olur , onu da en güvendiğin insana anlatıp akıl almak istiyorsan alırsın. Dahası da olmamalı bence.
İlişkide kıskançlık olmalı bence. Ben instadan takip etmelerini bile istemiyorum mesela.

Semix59

80+ Silver
Arkadaşa fazla yüklenmenin alemi yok. Sanki herkes kızı çok iyi tanıyor kız çok temiz çok saf biri gibi konuşuyor. Bu devirdeki gençlerin ilişkileri malum ortada zaten. Sağlık olsun...

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,380
İsim
Fatih
Arkadaşa fazla yüklenmenin alemi yok. Sanki herkes kızı çok iyi tanıyor kız çok temiz çok saf biri gibi konuşuyor. Bu devirdeki gençlerin ilişkileri malum ortada zaten. Sağlık olsun...
yoruma bak .d kızın kişiliği kızadır böyle bir durumda hak mı oluyor fotoğrafını göstermek? yuklenmenin alemi yokmus guven ve hak ihlalidir bu olay. ogrenmek istemen gereken sey kizin kisiligi degil olayin pedofili kapsamina girip girmeyecegi olmalidir burada da.

Semix59

80+ Silver
yoruma bak .d kızın kişiliği kızadır böyle bir durumda hak mı oluyor fotoğrafını göstermek? yuklenmenin alemi yokmus guven ve hak ihlalidir bu olay. ogrenmek istemen gereken sey kizin kisiligi degil olayin pedofili kapsamina girip girmeyecegi olmalidir burada da.
Kanka sen ne anlatıyon ya :D

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,440
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
2024 ban affı duyurusu geçilince buraya güzel dileklerimi iletirim

Kanka sen naptın o kız sana özelini paylaşmış bu değeri sende görmüş senin yaptığın birkaç arkadaşın da dile getirdiği gibidir bence sadece o pişmanlık ve suçluluk duygusunu yaşaman bile sana çok az bir ceza bir gün bu açığa çıkıcak çünkü her sır bir gün açığa çıkar o gün de birdaha yapmamaya yemin edersin ama kız inanır mı inanmaz mı bilemem

Bu konu hakkında arada kalıp konu açman bile ahlakında ciddi sıkıntılar olduğunu gösterir bence hayatını tepeden tırnağa bir düşün düzeltmeye çalış yoksa daha çok böyle yorumlar alırsın sadece forumdan değil insanlardan

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,082
Üyeler
141,531
Son üye
leowen
Top Bottom