Neler Yeni

hocalar alınır mı? lütfen cevap verebilirmisiniz

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Rival 3 Wireless tabii ki Rampage'in o modelinden iyidir ancak şarjı uzun gitmiyor bilgine.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,751
İsim
ege erdem demirelli
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Rival 3 Wireless tabii ki Rampage'in o modelinden iyidir ancak şarjı uzun gitmiyor bilgine.
hocam ben lol oynayan bi arkadaşa alıyorum günde max 3 saat oynar tahminim çalışıyor zaten kendisi kablolu olarak şarj edilirken kullanılabiliyormu yoksa pillimi ne kadar gidiyor şarjı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilmiyorsaniz lutfen mekanik klavye yazip cikanlari atmayin. Redragon un dandik modelleri 5 kurus etmez.
hocam önerin varmıdır ben ajazz ak992 bakmıştım fiyat uyuyodudda 1800vs fkaat kargo vs 2400 e geliyor çok aştı bütçeyi yoksa tam aradığım model oydu

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,054
İsim
MehmedVII
aynen katılıyorum hocam o yüzden foruma geldim almadan önce yoksa çoktan almıştım fiyat olarak ve kağıt üzerinde özellik olarak tam aradığım ama kağıt üzerinde öyle olduğundan bu fiyatta daha iyisi olup olmadığını sormak istedim max bütçe 1k

hocam bu kablolu

ayrıca kargo vs 1300ü aşıyor
Steelseries Rival 3 fiyatı uçuk değilse alabilirsin.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,751
İsim
ege erdem demirelli
hocam ben lol oynayan bi arkadaşa alıyorum günde max 3 saat oynar tahminim çalışıyor zaten kendisi kablolu olarak şarj edilirken kullanılabiliyormu yoksa pillimi ne kadar gidiyor şarjı

hocam önerin varmıdır ben ajazz ak992 bakmıştım fiyat uyuyodudda 1800vs fkaat kargo vs 2400 e geliyor çok aştı bütçeyi yoksa tam aradığım model oydu
Klavye icin butce ne kaldi

ona gore atayim

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,054
İsim
MehmedVII

Farway

80+ Silver

Bu arada Rampage düşmanlığı edenlere duyurulur bazı ürünleri çok güzel, arap kafasından çıkın. Bu tipler aynı zamanda Samsung'a Xiomi'ye falan "Android çöp len" diyip Type-c girişi için 50k fazla para ödeyen tiplerdir.

Top Bottom