Neler Yeni

Öneri S23FE iade talebim kabul edildi. Telefon önerisi lazım!!!

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Pixel 8 pro çift fiziksel sim desteklemiyormuş. Bir fiziksel bir esim destekliyormuş. Esim uğraştırır mı? Fiziksel simden bir farkı var mı?
Babam iPhone se 2 de kullanıyor ama arada e sim sapıtıyor. Babamı arıyorum. Böyle bir numara yok diyo. Birkaç kez arayınca düzeliyor falan. Ama bu dediklerim ilk aldığında yaşadıklarım. Şu an arayınca bir sorun olmuyor. Turkcell bu arada. Bir de paralı sanırım.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Enes Altunışık
Babam iPhone se 2 de kullanıyor ama arada e sim sapıtıyor. Babamı arıyorum. Böyle bir numara yok diyo. Birkaç kez arayınca düzeliyor falan. Ama bu dediklerim ilk aldığında yaşadıklarım. Şu an arayınca bir sorun olmuyor. Turkcell bu arada. Bir de paralı sanırım.
Desene kayıtsız pixel8 pro kullanma işi yalan oldu... Telefonun fiyatı kadar vergi alan devletimiz sağolsun....

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Desene kayıtsız pixel8 pro kullanma işi yalan oldu... Telefonun fiyatı kadar vergi alan devletimiz sağolsun....
Ya bu vergi fiyatlara göre alınmıyor mu ya? Direkt bütün telefonlara mı 30k istiyorlar? Eğer 30k istiyorlarsa yazık günah valla. Adaletsiz.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Enes Altunışık
Ya bu vergi fiyatlara göre alınmıyor mu ya? Direkt bütün telefonlara mı 30k istiyorlar? Eğer 30k istiyorlarsa yazık günah valla. Adaletsiz.
İmei kaydı 30k diye biliyorum. Adalet falan saraylara verilen isim Türkiye'de. Başka bir yerde göremezsin adaleti...
Mesaj otomatik birleştirildi:

İmei kaydı 30k diye biliyorum. Adalet falan saraylara verilen isim Türkiye'de. Başka bir yerde göremezsin adaleti...
Bi dayım var akpli. Telefon fiyatlarından yakındığımda alma ne gerek var demişti. Bu tipler bu ülkede oldukça bırak pixel 8 proyu xiaomiden başka telefon zor alırız. Neyse türkiye yüzyılı, togg falan filan. Uçuyoruz, uzaya gidiyoruz çok iyiyiz. Yersen...

Son düzenleme:

Galvatron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Cengiz Karaköseoğlu
İncehesap’tan S23FE almıştım. İşlemcisi farklı geldi diye iade etmek istemiştim. Bugün aradılar. Siz iade edecekseniz gönderin iadeyi tamamlayalım dediler ya da kullanın dediler.
Ben bu telefonu 22.000₺’ye aldım. Bu fiyat ya da daha düşük bir fiyata telefon önerisi yapabilirsiniz. Aklımda Nothing Phone 1 var. İncelemeleri güzel gibi. Bir de iPad kullanıyorum diye ikinci el temiz iPhone 11 düşünüyorum 15.000₺ civarına ya da yenilenmiş iPhone 12 mini var 20.000₺’ye. Kafam çok karışık. Bir de şöyle bir düşüncem var: Yurtdışından Huawei P60 veya Nothing Phone 2 getirtmek. Bu cihazlara IMEI atılır mı? Kullanmadığım telefonum var veya kayıt vs. yapılır mı? Bilgisi olan biri varsa yardım ederse çok memnun olurum. Bu arada telefon işim acil. Önerilerinizi bekliyorum.

İstediklerim:
-Kamerası güzel olsun.
-İşlemcisi Instagram, WhatsApp, internet tarayıcısında kasmasın. Çok güçlü olmasına gerek yok.
-Depolama 128GB olması.
-Arayüzü sade akıcı olması
-Ekranda 120Hz şartım yok. Olmasa da olur.
-Pili minimum 6 saat götürmesi lazım.

@şahin doğan @* Tupac Shakur * @SadeceBirisi. @NaberlaneNEsbAtUr
Knk sana sağlam telefon önereyim. Poco x6 pro . Kamerası iyi , işlemcisi de istediğinden de yüksek , bataryası iyi , her yönü ile iyi bir telefon . Ocak ayında çıktı. Çıktığı gibi de stok bitti . İnternette bile satışı yoktu. Mağazaya gittim dediler ben bile başka mağazadan tedarik ederek aldım dediler. Baya şaşırdım. Diğer telefonlara bakmana gerek yok . Gözüm kapalı tavsiye edeceğim bir telefon

Knk sana sağlam telefon önereyim. Poco x6 pro . Kamerası iyi , işlemcisi de istediğinden de yüksek , bataryası iyi , her yönü ile iyi bir telefon . Ocak ayında çıktı. Çıktığı gibi de stok bitti . İnternette bile satışı yoktu. Mağazaya gittim dediler ben bile başka mağazadan tedarik ederek aldım dediler. Baya şaşırdım. Diğer telefonlara bakmana gerek yok . Gözüm kapalı tavsiye edeceğim bir telefon
Fiyat 20000 ve de 512gb hafıza ve 12gb ram tam bir fiyat/ performans telefonu

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Fiyat 20000 ve de 512gb hafıza ve 12gb ram tam bir fiyat/ performans telefonu
Knk hem şayomiye güvenmiyorum ilerde kasar, sorun çıkarır diye. Bir de 20k veriyorsam alüminyum bir şey isterim. Plastik telefon değil. Öneri için teşekkür ederim

Galvatron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Cengiz Karaköseoğlu
Knk hem şayomiye güvenmiyorum ilerde kasar, sorun çıkarır diye. Bir de 20k veriyorsam alüminyum bir şey isterim. Plastik telefon değil. Öneri için teşekkür ederim
Snapdragon kullanmıyor. Onun yerine mediaTek işlemci kullanıyor ve cpu frekansı 3.35. s23 ün işlemci hızı ile hemen hemen aynı bazen de geçiyor. Onun dışında plastik kötü olmuş. Telefonun tek - eksi yanı diyebilirim

Mertcetinkaya06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Mert çetinkaya
Yenilemiş cihaz işine girme 2 ci el temiz al kullan eğer 22 23 bandında bütçen varsa sıfır 11 al kullan.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Enes Altunışık
Xiaomiye ben de bazı konularda güvenmiyorum ama bu telefon aşırı övülüyor. Kuzenimde 5 yıldır redmi note 8 pro var. Hâlâ kullanıyor, taş gibi telefon. Sağlamlık konusunda sorun olacağını sanmıyorum yani. Tek sorun miui arayüzü benim için. Aşırı kötü arayüz.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Enes Altunışık
Xiaomiye ben de bazı konularda güvenmiyorum ama bu telefon aşırı övülüyor. Kuzenimde 5 yıldır redmi note 8 pro var. Hâlâ kullanıyor, taş gibi telefon. Sağlamlık konusunda sorun olacağını sanmıyorum yani. Tek sorun miui arayüzü benim için. Aşırı kötü arayüz.
Bu arada şunu da ekleyeyim; poco x6 pro redmi note 8 prodan bi 5 gömlek üstündür. Belki daha fazla. Yani en azından araştırmaya, bakmaya değer bence.

Galvatron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Cengiz Karaköseoğlu
Sıkıntı etme çünkü o değişiyor. HyperOS yeni telefonlarda bu arayüz yer alacak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,633
Üyeler
141,866
Son üye
yunusvanderlinde
Top Bottom