Neler Yeni

Öneri S23FE iade talebim kabul edildi. Telefon önerisi lazım!!!

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bence yd 14 pro al keyfine bak 8 ay öyle kullanırsın 4 ayda 6s gibi birşeyi yanında taşı icloud sayesinde ona gelen arama sanada gelir birini arayacak zaman watsaptan ararsın yada diğerinden
Her yıl yenileniyor değil mi 8 ay? Bir de 8 ay için e-Sim mi alacağım?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,826
İsim
uwu
Her yıl yenileniyor değil mi 8 ay? Bir de 8 ay için e-Sim mi alacağım?
evet hocam 4 fiziksel 4 e sim e sime geçmek için bayiden q kod yada uygulama ile yine fiziksel kartla kullanırsınız ama telefonu sıfırlayınca tekrardan uygulamayla baştan yapmanız gerekiyor

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
evet hocam 4 fiziksel 4 e sim e sime geçmek için bayiden q kod yada uygulama ile yine fiziksel kartla kullanırsınız ama telefonu sıfırlayınca tekrardan uygulamayla baştan yapmanız gerekiyor

Uğraştıcı iş ya hocam. İphone 13 alırım daha iyi. Sizce nothing Phone 1 nasıl? Kaliteli bence.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,338
İsim
ismail
s22 ultra yada düz 23 alınabilir.Yurtdışı s23 alan vardı herhal forumda benzer bir konu görmüştüm diye hatırlıyorum.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,826
İsim
uwu
Uğraştıcı iş ya hocam. İphone 13 alırım daha iyi. Sizce nothing Phone 1 nasıl? Kaliteli bence.
hiç bilmiyorum çevremde de kullanan kimse yok. o yüzden yorum yapmam saçma olur

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Enes Altunışık

Bu yurtdışı kullanma muhabbetini nereden detaylı okuyabilirim hocam? Kaynak var mıdır? Türkçe, ingilizce fark etmez. Yd pixel 8 pro almayı düşünüyorum da. 8 ay kayıtsız kullanılabiliyor mu?

Son düzenleme:

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Yd p60 da alabilirsin ama googleden dolayı sorun cikar muhtemelen. Nothing 2 alsan daha iyi. Veya bulabilirsen s23u

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,826
İsim
uwu
Bu yurtdışı kullanma muhabbetini nereden detaylı okuyabilirim hocam? Kaynak var mıdır? Yd pixel 8 pro almayı düşünüyorum da. 8 ay kayıtsız kullanılabiliyor mu?

2 sim i varsa 8 ay kullanılabiliyor

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
E sim muhabbeti nasıl oluyor? Hiç bilmiyorum direkt öğrenebileceğim bir kaynak yok mu? Türkçe, ingilizce fark etmez.
e-Sim telefonda sim olmadan kullanıyorsun. Eğer telefonda 2 sim girişi varsa ve e-Sim kullanacaksanız 2. Sim yerine geliyor. Yani bir şey değişmiyor. Her türlü 8 ay kullanıyorsunuz. 2 simli telefonda sim kartı 1.den çıkartıp 2.ye takıyorsun ve kullanmaya devam ediyorsun. E-sim kullanmaya gerek olmuyor ama iphoneda bir tane sim girişi var. Esimle 8 ay kullanılıyor.

redblack

80+
Dostum sakın iPhone mini modeli alma telefonla vakit geçiren biriysen uzak dur bütçen yetiyorsa direk iPhone 13 al seni her şekilde mutlu eder yıllarca yok ben android istiyorum dersende Samsung dan şaşma oda seni her konuda mutlu eder

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Enes Altunışık
e-Sim telefonda sim olmadan kullanıyorsun. Eğer telefonda 2 sim girişi varsa ve e-Sim kullanacaksanız 2. Sim yerine geliyor. Yani bir şey değişmiyor. Her türlü 8 ay kullanıyorsunuz. 2 simli telefonda sim kartı 1.den çıkartıp 2.ye takıyorsun ve kullanmaya devam ediyorsun. E-sim kullanmaya gerek olmuyor ama iphoneda bir tane sim girişi var. Esimle 8 ay kullanılıyor.
Pixel 8 pro çift fiziksel sim desteklemiyormuş. Bir fiziksel bir esim destekliyormuş. Esim uğraştırır mı? Fiziksel simden bir farkı var mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
927,833
Üyeler
145,054
Son üye
Husskus
Top Bottom